Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да прелетиш по цариградско... 150+

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    ogi28b написа:
    Съжалявам за тези които погрешно са разбрали темата. Идеята е че вършиш нещо което качва адреналина ти на такива нива, които рядко или никога не са се случвали за някои. А това че си минал 14 светофара за 7 минути, и си засекъл 56 коли, на 6 от светофарите си минал на "късно жълто", а там където има и насрещно, си минал от там и си засекъл други 43 коли, това е за друга тема. Тази е за това че понякога се налага да изпуснеш напрежението като си го изкараш на нещо. Е, аз си го изкарвам на педала за газта. Надявам се хващате разликата в това да вдигнеш 120 на някой булевард, и после да спираш за светофара, и в това да настъпиш колкото можеш и така да се "носиш" 5-6-7 километра , а другите сякаш са спрели когато минаваш покрай тях, разчитайки на това че всички ще се махнат, и на това че точно в този момент няма да изскочи някой помияр.... разчитайки на неща които не зависят от теб, и всеки миг може да се случи неизбежното... това е усещането за мен
    Оги, напълно си прав, това което си написал е самата истина. Незнам обаче защо си написах мнението въпреки, че бях сигурен ще предизвикам някой здраво мислещ човек да ме нахрани. Също така в никакъв случай не пиша истории които съм сънувал!

    Коментар


      #32
      Disturbed написа:
      нямаше да пиша, ама видях тука разни дестинации и време за изминаване. Бул. Ботевградско шосе, от светофара на старата поща, до кв. захарна фабрика, улица кукуш, това е малко след моста на захарна. Редовните времена са около 12-15макс минути. Имах Деу Тико преди и най-добрия рекорд беше 9 минути! не говора в 3 часа през ноща! Карам 2000 куб темпра от 2 месеца близо и сега наскоро/ като си смених мембраните / подобрих златния рекорд на тикото и новият стана 7 минути! Става въпрос за уникално каране по посочения маршрут, само човек които го е карал поне 150 пъти / гаджето ми живее там / може да го земе за такова време, със сигурност ще ви се стори невероятно :Д Така си е, километрите са около 12, а светофарите ... 14 пп. един път с на 1 познат Алфа-та - 146 1.6 боксер слезнах от моста на захарна с 160 км/час, щеше да полудее, на 4та в последни обороти тая алфа 1.6 прави 160 км в час после спрях за уникалното разстояние от спирката след моста до светофара / завивах на дясно / ако знаете маршрута ще разберете за кво ви говора
      "Disturbed" Можеби заради гаджето ти ги правиш тея рекорди...,след една година ще идваш за 5мин

      Коментар


        #33
        Все пак ми е твърде интересно по кое време на денонощието се случи това със седемте минути, защото преди 23:00 някак не си го представям. Един от всички светофари да те хване, те връща поне минута назад. Трябва да е била най-зелената вълна която някога се е случвала в софия.

        Коментар


          #34
          Disturbed написа:
          Случаят е истински !!! Ако наистина не ти е ясно как може да се получи - питай и ще ти обясня, педали, на коя скорост, в кое платно, колко спирачка, как и къде е началото на спирката и колко метра има от нея до светофара и с колко можеш да влезнеш в десния завой. Само се изненадах че тая смешна алфа 1.6 дигна 160 на 4та по нанадолнище все пак
          Дори да ми дадеш най-перфектния алгоритъм на тази лудост, нямам никаво намерения да се опитвам да я повторя!За всички които не са минавали по този мост ще се опитам да обясня ситуацията... това е съоръжение в ужасно състояние, по цялата му дължина, на равномерни разстояния, има неравности от съединяването на плоскостите на платното, които наподобяват спящи полицаи и ако минеш през тях с над 60км/ч си е прияключение, освен това има поне 2 доста големички дупки, но най-лошо е ако изгубиш контрол точно там, тогава или се забиваш с 160 в насрещното движение или излиташ от моста, а бонуса към тази идилия е честия транзит на превозни средства с 1 конска сила запътили се към намиращото се в близост циганско гето.Не знам дали си луд Disturbed /анг.: емоционално, умствено неуравновесен/ но със сигурност си обществено опасен!По-добре стигни 5 мин. по-късно при приятелката си, но бъди жив! .... така и аз ще мога да видя моята!

          Коментар


            #35
            Не знам дали имам право да го казвам предвид темата която съм пуснал и това което правя понякога, но според мен колегата Disturbed наистина си е жив Public Enemy. Имам също странното чувство че гаджето му се регистрира с единствената цел да му направи лека четка, и да потвърди това което казва:
            след една година ще идваш за 5мин
            Оня мост преди беше в не-лошо състояние, а тези..... фуги, да ги наречем, дето от тях се чува "туп-туп, туп-туп..." те не са ли за топлинно разширение нарочно оставяни? А може би с времето някои са пропаднали, заради което са станали на различни нива? Но преди 6-7 години със сигурност бяха на едно ниво, и при движение с повече от 50-60 се чуваше само звука, неравността не се усещаше.

            Коментар


              #36
              Аман от "УНИКАЛНИ" карачи! УНИКАЛНОТО е, че много често ги прочитаме в УНИКАЛНИТЕ хроники на последната страница на някой УНИКАЛЕН брой на вестник.Така де, въпреки ,че УНИКАЛНИТЕ простотии обикновено се повтарят, броевете на вестниците са УНИКАЛНИ, не се повтарят! Повръща ми се от УНИКАЛНИ ЕКЗЕМПЛЯРИ! УНИКАЛНИЯ, надзърни тук: http://forum.fiat-bg.org/viewforum.p...3...пълно е с УНИКАТИ, УНИКАЛНИ наистина! Бог да ги прости.
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар


                #37
                Така... гаджето ми се регистрира щото и дадох линка към темата да види как ме сравнявате с някви мармоти дето завиват на тва .. тва в некфи станиоли, а аз ви разправям неща дето са се случили не 1 път.Това с 7те минути 100 % беше преди 23:00 часа, просто беше рехаво движението и хванах зелената вълна, и казвам хванах не уцелих, щото знам кога светкат всички светофари и ако си минал на жълто на тоя на подуене тоя на радиала кво ше свети А за състоянието на моста, влоши се много тая зима! Иначе винаги / както и сега / ако караш максимално в дясно на бус лентата, няма заспали полицаи, дупки дудупки и тем подобни щуротии. Само гадните ушаци дето стоят малко преди спирката!И днес, към 23:30 часа пътувах пак по маршрута и записах 1 клипче! Колата ми беше студена до сточна гара, за сметка на това нямаше мн движение и не съм минавал на червено и БЕЗ ДА СЕ СИЛА КАТО ЗА РЕКОРД - 8 минути ! Това което ви казвам, че съм направил не 1 път е напълно възможно! Въпреки, че всички сте на мнение, че се фукам в форума на фиат пп. не съм решил още да пускам ли клипчето или не, така или иначе е ясно какви ще са коментарите

                Коментар


                  #38
                  Disturbed написа:
                  А за състоянието на моста, влоши се много тая зима! Иначе винаги / както и сега / ако караш максимално в дясно на бус лентата, няма заспали полицаи, дупки дудупки и тем подобни щуротии. Само гадните ушаци дето стоят малко преди спирката!
                  Де.ба какъв съм балък.... Почвам да карам в бус лентата на насрещното .... само дано да няма ГАДНИ ушаци Нищо лично, но дано да ти преберат книжката за 6 месеца и да ти лепнат някаква четирицифрена глоба!!! пък после карай със 160 градско!!! Не виждам смисъл да продължавам да пиша в тази тема.Тя простотията, знаеш къде ходи...... радвам се, че все още нищо не ми се е случило за 2-те години които шофирам, но последния месец на няколко пъти бях много близко... заради такива ИДИОТИ!!! и вече освен на ярост ми избива и на агресия.... моли се да не си следващия който ще ме засече!!!лека вечер

                  Коментар


                    #39
                    Не трябваше да си разваляме романтиката. Разбирам, че си изнеревен от трафика в софия, но за съжаление ние живеем тук! И незнам защо "такива като мен" те засичат. Всеки 1 човек който кара в град София повече от 10 минути бива засечен съответно 21 пъти. Но това ........... стига толкова, съжалявам за всички глупости дето изприказвах, ясно е, че само аз ги разбирам и че никой не вниква в смисъла на това което казвам. Искрено се извинявам на автора на темата за спама !

                    Коментар


                      #40
                      Аз да попитам - колега защо минаваш на жълто? Жълтото е сигнал който те задължава да спреш. Но както и да е, зелената вълна от сточна гара нататък е изчислена за 45 километра в час, има табели по светофарите. При такава скорост, тези 5-6 километра до захарна се изминават за 6 минути. Значи другата една минута направо си летял. Мисля че Трябва да пуснеш кклипчето, за да докажеш думите си, защото виж колко неверници сме се събрали. Надявам се да е 7-минутно клипче от запалването на колата, до угасянето и в захарна. Иначе ще те изобличим.

                      Коментар


                        #41
                        Не знам дали имам право да го казвам предвид темата която съм пуснал и това което правя понякога, но според мен колегата Disturbed наистина си е жив Public Enemy. Имам също странното чувство че гаджето му се регистрира с единствената цел да му направи лека четка, и да потвърди това което казва:
                        след една година ще идваш за 5мин
                        Не конкретизирай моите думи, това което съм искала да кажа съм го казала в прав текст...’’след една година ще идваш за 5 мин.’’ и да поясня ,че така си правя на мен четки, а не на него...Не спори за нещо за което не си сигурен защото накрая ти ще се окажеш ....! Добре дошла колежке, в нашия форум!Имам само една забележка - колкото и да спорите не използвайте обиди в постовете!Модераторски екип на fiat-bg.org

                        Коментар


                          #42
                          В тоя форум имало доста майстори на късия разказ!
                          Bravo 1.6 16v

                          Коментар


                            #43
                            ogi28b написа:
                            Аз да попитам - колега защо минаваш на жълто? Жълтото е сигнал който те задължава да спреш. Но както и да е, зелената вълна от сточна гара нататък е изчислена за 45 километра в час, има табели по светофарите. При такава скорост, тези 5-6 километра до захарна се изминават за 6 минути. Значи другата една минута направо си летял. Мисля че Трябва да пуснеш кклипчето, за да докажеш думите си, защото виж колко неверници сме се събрали. Надявам се да е 7-минутно клипче от запалването на колата, до угасянето и в захарна. Иначе ще те изобличим.
                            За зелената вълна ... ами ако е изчислена за 45 км в час / което не е така за участъка за които говорим - сигурен съм, че си го измисли / и ти се движиш със 90 ? 2 пъти повече как се предполага, че ще минеш.За клипчето ... неверници сте тука дето ще ме изобличите, обаче ви се ще да видите за какво говорим. И клипчето не е нищо особено защото didka stafidka е начинаеща в снимането на такива видеа, защото ми беше студена колата, и най-вече защото не съм бързал така както тогава когато пристигнах за 7 мин! И тва клипче е така го заснехме, викам тия във фиат форума изписаха 200 клавиатури с букви и пак не им се вярва!! И Диди каза - дай да им снимаме 1 клипче и аз и дадох телефона и така ...А това за запалване и изгасяне на колата и да не е над 7:00 мин ще ти кажа "пфу!" само .. Имаш ли идея колко много са 3 минути ? от Ботевградско до сливница и ботев. толкова са 3 мин според моето клипче. Какво е значението дали е 7 или 7 минути 10 секунди ? И защо трябва да си загася колата като пристигна ... И последно, дали не пречим с коментарите си в тази тема ? Ако да ще направя 1 друга тема в раздел "Истории" и да ме убеждавате там, как това което съм направил е невъзможно. Или просто не може да го възприемете.пп. и километрите от сточна до захарна не са 5-6 ами са по скоро към 8

                            Коментар


                              #44
                              Колега, абе ти да не би случайно тия седем минути да си ги направил с рено 5 1.7 турбо? Щото за него съм чувал че 190 км/ч са нормална скорост, после дава газ и изчезва... Ако е било с него, 7 минути са твърде бавно. В алпите живеят мармоти, които завиват шоколадите милка в станиол.

                              Коментар


                                #45
                                Само си търкате клавиатурите в тая тема ми се струва ?! @Disturbed като караш толкова бързо и си абсолютно сигурен във възможностите си, качи едно клипче, за да го докажеш, пък ако не е така не говори глупости
                                Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                                ...E90..incoming..!!

                                Коментар

                                Working...
                                X