Резултати 1 до 3 от 3

Тема: City режим не се включва

City режим не се включва

Накратко, преди време бях пуснал тема, че не мога да изключа City режима на Стило, сега след разкачане на акумулатора се случи обратното - не мога да го включа. Карах си така известно време, без никакви проблеми и свикнах, но така и не разбрах от къде е проблема.
    Та имам няколко въпроса, и ще съм благодарен за всякакви препоръки.
    -Къде да търся проблема? - ако е по бушони - кой бушон да гледам?
    -Ако е нещо по-сериозно по токовете или нещо друго (тъй като не разбирам, признавам си), да ми препоръчате добър сервиз/майстор в София, който се занимава с Фиат и по-конкретно с такъв тип проблеми.
    -Ако имате препоръка за нещо друго, което да погледна (като пълен лаик по тази тема, пак казвам :D ).
    Благодаря предварително.

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    Вероятност бутона да не работи. С диагностика лесно може да бъде установено.
    Ако не, може и ръчно да го пробваш като го разглобиш. Ако го махнеш окъси 3-то и 10-то краче на буксата и виж какво ще стане.
    Последна промяна от BO : 18.11.2020 в 13:46
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Добре, предварително се извинявам за тъпия въпрос, но как да подходя с разглабянето, тъй като не искам да счупя нещо. Махнах страничната кора, която ми дава малък достъп до бутона и буксата към него, но до там. Горната част как се маха? Прикачвам снимки

Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	IMG_20201118_153954.jpg
Преглеждания:	16
Размер:	225,6 KB
ID:	108578 Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	IMG_20201118_153945.jpg
Преглеждания:	17
Размер:	235,1 KB
ID:	108579

Тема: City режим не се включва

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •