Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати 41 до 45 от 45

Тема: Мнения и препоръки за LED H1 крушки за фарове.

Бях си монтирал китайски на Фиaт Брава 1.8,монтаж със сваляне на окото,после дълго нагласяне поради причината че опират в корпуса на фара,успях да се спрява и светеха перфектно.За жалост след един месец ми изгоря едната и се отказах от повторно нагласяне,след първото механизмите ми доста страдаха.. Всяка крушка свети добре стига да се нагласи както трябва.

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    Моля изписвай марката правилно: с главна буква в началото на думата и с "А", а не с "Я"! Благодаря.

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    За мен има един по-важен тест.
    Ако след 30 минути светене запази най-малко 80% от първоначалния си интензитет, то крушката има някакъв шанс да не е менте.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    Ха, та тя след 30 минути работа ако изобщо свети си е чист бонус, еле пък 80 %! За целта, за която ще ги ползвам при мен - на дългите светлини - е достатъчно да светят макс. 5-6 минути без да изгорят и без да намалят сериозно интензитета. За толкова време все с някого ще се размина. Е, вероятно няма да изстинат особено много за 5-10 секунди до разминаването, но... ще видим. Докато изгорят, може и Осрам или Филипс да се сетят да направят истински техни H1 (да ги има и на сайтовете им), че сега тези, които намирам в Алито - силно ме съмняват.

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    Монтаж и газ!

Надминаха очакванията ми, определено. Сега остава да разбера колко време ще поживеят.

Значи разликата ще я определя така: преди включвам дълги и все едно не съм включил нищо. Сега - включвам дълги и все едно няма къси. А съм сложил само дясната! Огромна разлика. А като покарам повече от минута на дълги, така свиквам, че после като ги спра, ми е тъмно само на къси. Това всъщност е сериозен недостатък.

На клипа точно над чупката на светлината се вижда едно малко жълто петно при изгасване. Това е лявата дълга светлина. Много е мизерна на фона на останалите.

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Тема: Мнения и препоръки за LED H1 крушки за фарове.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 2 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 2 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •