Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати 31 до 38 от 38

Тема: Мнения и препоръки за LED H1 крушки за фарове.

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    Интересно е друго - при китайците въобще го няма тоя модел, а имат само с вентилатори. Но пък има H1, които тук не ги виждам, у нас.

Администратор
    Фиат идол

Регистр. на
    29.08.2008
    Цитат ogi28b написа: Преглед на мнението
    Интересно е друго - при китайците въобще го няма тоя модел, а имат само с вентилатори. Но пък има H1, които тук не ги виждам, у нас.
    Оги, най-вероятно при китайците H1 е реплика, понеже имам инфо, че osram въобще не произвежда h1 led!
    ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    И аз от това се опасявам, ама като истински изглеждат.... Все пак предпочитам да ги видя първо в тукашен магазин, имам предвид - европейски. Филипс също не предлага нищо на тоя цокъл, а на всички други - има.

Само да припомня - въпреки че са маркови, нямат одобрение от ИКЕ (ECE-маркировка) и са незаконни за обществени пътища. Да се знае. Гледам - стегнали са се да проверяват дали камионите са чисти по улиците, а те улиците ги няма от кал. Някой ден ще започнат да проверяват и светлините...

Ред.: Видях коментар на някакъв от Мозамбик - много е доволен. Мисля, че му имам доверие.

Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол
    Аватарът на nikolce
    Регистр. на
    30.07.2009
    Боби е казал нещо много много важно за лед крушките :

Цитат BO написа: Преглед на мнението
    3. Само на тези крушки диодите изглеждаха да са с изместване и дължина 1:1 спрямо източника на светлина при стандартната "оригинална" крушка - предполагаемо запазване на точното изрязване на светлината. По-малък риск, защото ако не се получи точното изрязване, за мен това са пари на вятъра, защото няма да ги използвам.
    Мен лично това ме отказва от идеята.
    00' Bravo 105 JTD

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    BO, ко стана, светна ли?

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    Филипс също не предлага нищо на тоя цокъл, а на всички други - има.
    Като се замислиш Н1 крушката няма "стандарт", по който да бъде закрепена с телчето отзад, и точно от къде ще ѝ дойде захранването. Различни производители по различен начин контактуват с базата на крушката, за да ѝ подадат захранване, но няма единен стандарт като точно положение на захранването. По този начин си мисля, че заради тези адаптери производителите не се ангажират да произвеждат много на този стандарт, а произвеждат други стандарти, при които захранването винаги е по един и същ начин. Просто разсъждение за причината.

BO, ко стана, светна ли?
    Не съм. Прибрах ги в килера и когато намеря малко време, тогава ще видя и как светят. Може набързо да видя колко ток харчат във връзка с въпроса ти. Но слагането им не е толкова достъпно и за 5 минути да ги сменя. За това карам Тойота, защото нямам 5 минути време да отделя на колата. Аз не я занимавам и тя не ме занимава. Всеки си гледа неговата работа. Най-много да ми напомни, че има нужда или за бензин, или за течност за чистачки. Мисля, че се разбираме.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    А моя китаец заяви, че куриера е сбъркал пратката и му я е върнал на него. Обеща да я препрати. Така започвам новото чакане.

Фиат фанатик Аватарът на iliyan
    Регистр. на
    31.12.2010
    Първо впечатление при 3 часово нощно шофиране,почти през целия път мъгла и температура от -5 до 0*С./Н.Загора-Ришки проход-Варна/
    -Осветяват много по-добре от обикновените крушки с плътна бяла светлина и където свършва лъча,е като отсечен.
    -Светлината не се поглъщаше от мократа настилка.
    -И в най-гъстата мъгла,през която преминах,имах поне 10м. видимост.
    -С малкото коли с които се разминах,никой не ми присветна,че го заслепявам.
    И май тези крушки не нагряват чак толкова,защото като спрях,по стъклата на фаровете имах поне 3 мм. лед.
    Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG
    ex:Fiat Regata 1714D
    ex:Fiat 125P

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Тема: Мнения и препоръки за LED H1 крушки за фарове.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 2 потребители разглеждат тази тема. (1 членове и 1 гости)

1. ogi28b

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •