Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 17 от 17

Тема: Покупка на Fiat Stilo 1.9 Mjet

Фиат фанатик Аватарът на lubo_Y10
    Регистр. на
    07.05.2009
    И за семеен с балдъза става...бе за секви става дори е задължителна за тези които са с малки деца отзад-нема как да отвори и да драсне на някъде няма и провесване през джама, тази ми е трета такава
    LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
    ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

Здравейте! Благодаря за мненията и инфото, ще ми бъдат от полза. Конкретният автомобил ще го взимам от колега и като цяло му имам доверие относно състоянието и историята. Той е втори собственик, от 2012г. като първият е бил братовчед му и колата е купена нова от Италия и до 2012-та е карана там. Това и не му е основната кола, а по-скоро я кара жена му. Покарах я малко и не се усещат никакви проблеми, няма вибрации, единствено това за съединителя ме притеснява, тъй като той твърди че след около 30 хиляди, щяло да се наложи смяна отново... аз не разбирам наистина, но се надвам вие да се окажете прави хах. Има си външни забележки, но са дребни драскотини и детайли (никога не е удряна и не е усуквана) и не е болка за умиране. А относно визия и мен лично ми харесва повече с 2/3 врати, (на 25 съм, с приятелката ми нямаме дете все още) и мисля че ще ни е удобна и ще върши работа най-вече.
    Благодаря отново!

Фиат идол Аватарът на NikMar
    Регистр. на
    29.11.2006
    Ти си знаеш най-добре, но ако гледаш в перспектива някой ден ще трябва да качиш и детска количка и какво ли още не, т.е. ще ти трябва и друга кола. Казвам го от личен опит. Щерката като се събраха със зетя той имаше Браво, после го смени с Брава и сега е със Стило комби. Като я взеха той каза "Повече друга кола освен комби няма да си купя", каквото и да сложи за малката /тя вече ще направи 7г./ все остава място за още нещо.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
    Закон на Мърфи.

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    Цитат NikMar написа: Преглед на мнението
    каквото и да сложи за малката /тя вече ще направи 7г./ все остава място за още нещо.
    Значи не взимат достатъчно багаж.
    Багажника на една кола винаги има странното свойство да не стига, по принцип.
    Както на мен не ми стига комби с 500 литра куфар на тавана, а пък колегата си изгледа близнаците с Опел Корса.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Фиат идол Аватарът на NikMar
    Регистр. на
    29.11.2006
    Цитат BO написа: Преглед на мнението
    Зависи кой какво взема, ако се простираш на оптимум от необходимото, винаги ще остане място.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
    Закон на Мърфи.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    18.02.2006
    Цитат BO написа: Преглед на мнението
    Багажника на една кола винаги има странното свойство да не стига, по принцип.
    Както на мен не ми стига комби с 500 литра куфар на тавана, а пък колегата си изгледа близнаците с Опел Корса.

Това с "близнаците и корсата" ме израдва максимално, защото и аз знам какво е комбито.
    FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

Фиат фанатик
    Регистр. на
    15.11.2013
    Малко встрани, ама относно мястото, най-добрата кола, която съм карал е пежо 307 св. В моето стило няма как да се сложат две детски седалки и между тях да седне възрастен, а в пежото става. Да не говорим какъв сайвант е само и колко багаж събира. Вървежът му си е съвсем приличен и макар да го дават 110 кс, сякаш върви дори по-добре от стилото със 115 кс.
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: Покупка на Fiat Stilo 1.9 Mjet

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •