Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна
Резултати 11 до 20 от 28

Тема: Мнения за Лада Веста комби крос

Почетен член на форума Фиат идол Аватарът на Immortal
    Регистр. на
    21.11.2004
    В Козлодуй има поне десетина такива, като точно Веста Крос имам една в блока, в който живея, и една на работа, колежка. Щерката на шефката ми също има такава, но нейната е седан и не е Крос.
    Колата на визия е добра, според мен по-добра от Дачия. Качеството на материалите, колкото и да ми е странно, изглежда добро.
    Има навигация, парктроник, круиз, и много други екстри.
    Най-тъпото в цялата кола е, че не се предлага 4х4, както и че не се предлага с дизелов двигател (1.5 dci би ѝ дошло добре), все пак колата си е Рено.

Ако ви интересува нещо конкретно - пишете - ще питам колежката. Тя е всеки ден с нея на работа.
    Последна промяна от Immortal : 25.09.2019 в 22:19

Фиат фанатик Аватарът на D. Stanev
    Регистр. на
    17.09.2009
    Сега гледам офертите - за най-наточената версия искат 28500 с ДДС, а най-опосканата е 25900... Ами, това си е доста добра оферта... чак почвам и аз да се замислям! Особено изгодна ще е цената, ако частите са и на цените, които ние знаем за старите лади Само дано не ръждясва като Лада Нива, че...
    Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

Фиат идол Аватарът на M5kov
    Регистр. на
    22.12.2008
    Каквато й цената, такова и качеството, вижте клипчета в youtube
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Фиат идол Аватарът на muns61
    Регистр. на
    15.11.2011
    Познат кара такава на такси. Пролетта го удариха и частите ги чакаха повече от месец. Въобще ситуацията с части извън консумативите е трагична.
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

Регистр. на
    21.11.2004
    Това с чакането на частите май си е практика и при много други коли.
    Аз често чакам, ама айде, Тезиса е наистина рядка кола.
    Ама чакахме при Митака_71 един маркуч за най-масовата Ланча - Либра, повече от месец.
    Това да им е кусура.
    По-голям кусур май е това, че вече не се продават официално в ЕС. Не и докато не покрият изискванията за Еко-норми.
    https://automedia.investor.bg/a/2-no...-lada-v-evropa

Фиат идол Аватарът на snake
    Регистр. на
    21.10.2005
    Факт е, че в България все още се продават, а статията е от април. Написах им едно запитване през формата на сайта. Ще видим дали ще получа отговор.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Фиат идол Аватарът на snake
    Регистр. на
    21.10.2005
    Както и очаквах, не ми отговориха на запитването. Пробвах по телефона. На единия от телефоните за контакт попаднах на леден дамски глас, който ме уведоми, че имат дългосрочен договор с Автоваз, не се интересуват от слухове и ми затвори. На другия телефон попаднах на малко по-словоохотлива служителка. Каза ми, че има неголям брой коли на склад, които се продават на цените в сайта. И че не знае какво ще стане след като се продадат.
    Между другото когато преди 2 г. купувахме новата астра J на сина, от Опел казаха, че от 2018 г. вече не могат да ги продават, защото са без филтър за твърди частици. Моделът все още се предлага в България, дори в момента имат страхотна промоция.
    Последна промяна от snake : 04.10.2019 в 14:53
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Всичките слухове, че ще спират продажбите е заради това че през 2021 година средните CO2 емисии по стандарт става 95 g/km и съответно LADA не покрива и няма да може да покрие със сегашната генерация двигатели, което води до изтеглянето им от Германия и други градове с по строг екологичен контрол над колите. Това се случва тази година и до колкото са обявили е временно, но не мисля, че ще се върнат скоро на пазара там. Обаче забравяте, че ние живеем в България и тук това няма да е проблем още дълго време. Просто някой заблуден, който пише статиите си мисли, че България ще следва европейските регулации и евентуално Аутоваз ще спре да продава, но това няма как да се случи при положение, че тук ако се въведът рестрикции, те ще са далеч по-леки и автомобилът ще ги покрива без проблем и продажбите им ще продължът още дълго време. Автомобилът затова е на тази цена, защото предлага по-елементарен стар изпитан двигател и съответно евтино купе тип Дачиа, нали са в кюпа с Рено. Който иска да кара нов автомобил в същия клас и оборудване по европейските стандарти да хвърли още поне 10к и те така.
    Последна промяна от yeksuh : 04.10.2019 в 16:30

Регистр. на
    21.11.2004
    Без да съм фен на руските коли, нито на румънските, мога да кажа, че Лада няма нищо общо с тенекиения звук като на тенджера на Дачия при затваряне на вратите
    Не знам как е като конструкция, но като дизайн и изпълнение Лада е в пъти над Дачия.
    Лично мое мнение.
    За успокоение мога да кажа, че никога не бих си купил ни едното, ни другото.

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    То и на Джулия като затвориш вратата звучи на варел, ама сигурно няма да я върнеш.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна

Тема: Мнения за Лада Веста комби крос

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •