Страница 6 от 9 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследнаПоследна
Резултати 51 до 60 от 85

Тема: Мнения за Лада Веста комби крос

Фиат идол Аватарът на Kay_
    Регистр. на
    13.11.2013
    Цитат muns61 написа: Преглед на мнението
    Опасенията му идваха от факта, че ако ти се наложи да търсиш броня, врата, калник и прочие, по моргите няма. Няма и о алтернативен производител.
    Да, това е напълно вярно, когато караш по рядко срещана кола.
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

Фиат идол Аватарът на muns61
    Регистр. на
    15.11.2011
    Таксиджиите с Дачия също се оплакват от бавна доставка на едрогабаритни части. Мой приятел с Рено Каптюр 2 месеца почти седя за броня, калник и фар. За тази с китайските от Ловеч не ми се мисли...
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

Фиат идол Аватарът на snake
    Регистр. на
    21.10.2005
    Официалният вносител на Лада поддържа доста голям набор от резервни части, включително и за модели от миналия век. Наскоро на познат с Лада като моята му удариха задната броня и му я доставиха в рамките на 2-3 дни. Но каза, че в склада имало една единствена, което пък от друга страна е нормално - при положение, че в България едва ли се движат повече от 50-60 такива лади. Иначе и аз естествено имам притеснения за едрогабаритни части, челно стъкло и други подобни. Колегите във форума на лада си поръчват и части от руски онлайн магазини и споделят, че за около седмица частите са тук.
    Подобни притеснения имах и за линеата си. Поне 1-2 пъти от Бош ми казаха, че не могат да помогнат и да търся други начини да си намеря необходимото. Ставаше дума за специфични неща, като счупено лостче (до шофьорската седалка) за отваряне на предпазната капачка на резервоара, както и за кора под чистачките. А от Ауто Италия ми казаха, че за линеа не поддържат резервни части и само по заявка. За доброто ми старо волво В40, което вече седма година е в семейството, също трудно намирам някои части. Добре че то почти не се чупи.
    Последна промяна от snake : 20.03.2020 в 15:53
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    Цитат Immortal написа: Преглед на мнението
    И ай на бас пред целия форум, че ще го карам по-дълго отколкото ти Ладата, и ще мина повече километри?
    Това пък какво общо има с това каква марка е колата?
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Фиат идол Аватарът на muns61
    Регистр. на
    15.11.2011
    Лада-та от НАР ли е купена?
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

Фиат фанатик Аватарът на lubo_Y10
    Регистр. на
    07.05.2009
    Mi ot Нар ще е ,то в пазарджик няма магазин ''Мототехника и автосервиз''. Поне така беше юни 1973 когато баща ми ходи до Пловдив да купува Жигулта
    LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
    ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

Не знам тук дали има части но в Сърбия има магазини за ЛАДА има всякакви неща
    Последна промяна от kluchar : 20.03.2020 в 21:01

Фиат идол Аватарът на snake
    Регистр. на
    21.10.2005
    Лада-та от НАР ли е купена?
    Да, от НАР е купена. Между другото, колата има още една екстра. Аз я считам за маловажна, но пък някои много ѝ се кефят. Можеш само леко да докоснеш лостчето на мигача нагоре или надолу, и пуска кратка серия от премигвания в съответната посока. Глезотийка някаква, подходяща при чести изпреварвания, например на магистрала.
    Последна промяна от snake : 20.03.2020 в 21:21
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Почетен член на форума Фиат идол Аватарът на Immortal
    Регистр. на
    21.11.2004
    Опасенията му идваха от факта, че ако ти се наложи да търсиш броня, врата, калник и прочие, по моргите няма. Няма и о алтернативен производител.
    Истината е, че в моргите и по сайтовете е пълно с Тезиси на части.
    А виж, Лади Вести - няма.

И принципно не ставаше дума за Тезиса. Кромата ми и тя е от тия години (2006), и за нея важи всичко, което съм написал по-горе.

Пак казвам - това е първата Лада от много години, която външно наистина ми харесва.
    Не съм отрицателно настроен, но всеки си има разбирания за живота и автомобилите
    Аз лично не бих дал 25 бона за нова Лада, като за тия пари може да си купиш 3-4 годишна кола от много по-висок клас и марка, която ще е по-икономична и ще изкара повече.

Фиат фанатик Аватарът на lubo_Y10
    Регистр. на
    07.05.2009
    Дойдохме си на думата;основното изискване към колите е да имат глезотийки а това че блока е от мек чугун и ''капиталката'' делается через сто петдесят тъйсячи киламетра, че тенекията ръждясва на невъзможни места, че нямат обтегач на ремъка на генератора а модернизацията е да сложат усилен преден лагер. Знаете че Путин уволни цялото ръководство защото не е човешко да ги рзстреля. А истината е една; толкова си могат братята алкаши.
    LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
    ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

Страница 6 от 9 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследнаПоследна

Тема: Мнения за Лада Веста комби крос

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 4 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 4 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •