Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследнаПоследна
Резултати 31 до 40 от 55

Тема: Избор на пералня със сушилня

Фиат идол Аватарът на ntodorov
    Регистр. на
    09.02.2008
    Цитат tambuhtaneca написа: Преглед на мнението
    Перални и сушилни има 3 марки - Bosch, AEG и Miele, всичко останало е боклук. Качеството се познава по теглото - една пералня Bosch e 80+ kg.
    Така е. Пералнята AEG с термопомпата е 100+кг., но пък всеки килограм в нея струва около 20 лв. На тези килограми и при центрофуга на 1600 об/мин. стои като мавзолей.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

Фиат фанатик
    Регистр. на
    27.01.2009
    Цитат tambuhtaneca написа: Преглед на мнението
    Перални и сушилни има 3 марки - Bosch, AEG и Miele, всичко останало е боклук. Качеството се познава по теглото - една пералня Bosch e 80+ kg.
    Леко само колега, че при нас един Индезит със сушилня изгледа детето, след което я дадох на роднина и още пере и суши, а е на 10 години вече. Сега сме с Миеле, което е класи на горе, само дето разликата в цената е от порядъка на 7 пъти.
    Fiat Coupe 1.8

Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    31.03.2012
    Цитат siluro написа: Преглед на мнението
    Леко само колега, че при нас един Индезит със сушилня изгледа детето, след което я дадох на роднина и още пере и суши, а е на 10 години вече. Сега сме с Миеле, което е класи на горе, само дето разликата в цената е от порядъка на 7 пъти.
    Да, но както казваш ти Индезита е на 10 години. В момента са само тия 3-те дето споменавам.
    FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    Цитат siluro написа: Преглед на мнението
    Сега сме с Миеле, което е класи на горе, само дето разликата в цената е от порядъка на 7 пъти.
    Мен ми е интересно по какво се измерва класите нагоре на Миелето. Какво прави повече от едно ЛГ например? Аз мога да кажа едно ЛГ какво има, което никое Миеле не може да предложи на пазара. Ама обратното ми е интересно.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Фиат идол Аватарът на M5kov
    Регистр. на
    22.12.2008
    Тва нашето уж се оправи, вчера и завчера изкара 2 перални и 2 перални+сушилни, днеска натискам да го пусна и не ще да светне...
    Светнах го един път, та му набих панела с копчетата вътре...
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Фиат фанатик
    Регистр. на
    11.11.2010
    Не така колега, по нежно трябва с вносната технология.
    По темата имам един Индезит дето така вече свети и мига когато си поиска ама все още бачка, да видим до кога...

Фиат фанатик
    Регистр. на
    31.03.2012
    Цитат BO написа: Преглед на мнението
    Мен ми е интересно по какво се измерва класите нагоре на Миелето. Какво прави повече от едно ЛГ например? Аз мога да кажа едно ЛГ какво има, което никое Миеле не може да предложи на пазара. Ама обратното ми е интересно.
    Миелето е твърде скъпо за обикновения потребител, тъй като предлага това дето и едно АЕГ и ЛГ го предлагат, но Миелето е за тежки натоварвания - не е за да си пускаш 3-4 перални в седмицата, а по 8-10 на ден, всеки ден, 365 дни в годината, поне 10 години. Не случайно гаранцията му в Германия е 10 години - пълна гаранция, не на мотора. ЛГ-то няма да изкара никога колкото АЕГ или Миеле. Ако не му се скапе електрониката, ще му се скапе друго. Повечето обществени перални в Студентски перат с Миеле, дето е 2ра ръка и е прало поне 10-15 години в Западна Европа.

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    Все едно ми каза, че вместо да си купя автомобил трябва да си купя ако не камион то поне бус, с възможност за товарене над 3.5 тона, защото ако натоваря колата с 2 тона, то тя ще се счупи.
    Аз съм домакинство, не обществена пералня. Какво ми предоставя Миелето в сравнение с ЛГ-то?
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Фиат фанатик
    Регистр. на
    31.03.2012
    Все едно ми каза, че вместо да си купя автомобил трябва да си купя ако не камион то поне бус, с възможност за товарене над 3.5 тона, защото ако натоваря колата с 2 тона, то тя ще се счупи.
    Аз съм домакинство, не обществена пералня. Какво ми предоставя Миелето в сравнение с ЛГ-то?
    Еми това ти предоставя - ако си обществена пералня да си купиш Миеле. Аз също не бих си взел тази марка, предпочитам АЕГ, което е 3 пъти по-евтино. Всеки си купува спрямо нуждите и ресурсите - ако имаш много ресурси, а нямаш нужди, може да си купиш и вертолет вместо автомобил да си пътуваш до село. Дали е целесъобразно или необходимо? - всеки си преценява.

Фиат идол Аватарът на spark
    Регистр. на
    30.10.2005
    Предоставя ти да не се занимаваш с такива ремонти след 3г:
    https://www.youtube.com/watch?v=BAsFb-_k0Hk
    https://www.youtube.com/watch?v=9y-udTjF5zU
    И да си сигурен, че дори след 10г ще намериш части.
    Да не говорим, че 3-4г модели които се продават тук, са всъщност 5-6г модели, за които няма и части.
    Счупен носач на 3г пералня, Ало Самсунг - "ами нямаме, не се произвежда". Айде 800лв за нова пералня.
    Аз за моята 7г пералня амортисьор не мога да намеря в целия нет, амазон, ибей, али.. какво остава за нашите магазини.

Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследнаПоследна

Тема: Избор на пералня със сушилня

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 2 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 2 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •