Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследнаПоследна
Резултати 31 до 40 от 50

Тема: Формула 1 - 2019

Фиат идол Аватарът на Kay_
    Регистр. на
    13.11.2013
    Да днес го гледах и мислех да го пусна. Ами хубаво го обясни човека. Но и той го каза, кой ли пилот няма да направи така в неговата позиция.
    Както и за Рикардо-Хамилтън...има място амааа
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

И дааа интересно е, като цяло драмата на Фетал, но никой ... или почти никой не засяга проблема с позицията на паткратния, а тя е: напускане на пистата с 4-те гуми и съответното Не натискане на спирачките, ЗА ДА СЕ ВЪРНЕ на пистата! Разсъжденията на Траян по казуса са прекрасни.
    Последна промяна от Jimy : 14.06.2019 в 20:58
    иноишес турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F ... за сега _ http://www.keepfighting.ms

Фиат маниак Аватарът на blue_coconut
    Регистр. на
    25.05.2016
    Победата вчера на лудия Макс беше впечатляваща, трябва да му се признае, но стюардите пак показват как за едни може, а за други - не може. Какъв "състезателен инцидент" може да е съзнателно да не оставиш никакво място на колата до теб и да я избуташ цялата от пистата...? Нека има подобни битки, красиво е за зрителите, но продължава да има ненаказани действия на определени пилоти. А фактът, че Верстапен застигна Гасли с една обиколка, е просто скандален.

Фиат идол Аватарът на Stefanaki
    Регистр. на
    16.11.2008
    Цитат Stefanaki написа: Преглед на мнението
    31.03.2019
    След Бахреин 2019:
    Фетел - изглежда като приключил с автомобилния спорт. Тенденцията от грешки през 2018 продължава и сигурно ще се задълбочи.
    10.06.2019
    Фетел съм го коментирал на 31.03.2019. Днес направи няколко грешки и беше наказан. От него може да се очакват само единични проблясъци, но нищо повече.. "изглежда като приключил с автомобилния спорт".
    Stefanaki, 14.07.2019
    Фетел приключи с автомобилния спорт.
    Кой ще кара Ферари догодина - Daniil или Daniel?

P.S.: след много години без любим пилот, сега се задава един, който може да ми стане такъв.
    Не съм видял някой да обеднее ако издава фискален бон. Но съм видял забогатели, които не издават.
    "Все пак форумът е за фенове на автомобили, не за българска филология."

Регистр. на
    13.11.2013
    Оооо, моля ти се...май чакаш някоя грешка и тогава само пишеш, да покажеш медиумските си способности.

https://www.youtube.com/watch?v=-KUixlLrO6c
    а сега търси прилика

https://www.youtube.com/watch?v=FGaCcTzpgD0
    https://www.youtube.com/watch?v=aZi7gJAXnKI
    https://www.youtube.com/watch?v=36YFQTFzZwU

Я го виж Рикардо от кога е приключил със спорта.

За мен това късно движение на Макс, когато пилота отзад е предприел маневра в дадена посока няма друг начин как да завърши освен с удар отзад. Себастиан не прецени добре ситуация. Започна много късно намеврата и нямаше шанс да реагира после. Голяма част от вината е негова, но предпоставката е в това късно минаване на вътре от Макс след като Фетел беше тръгнал на там. Дори и да беше минал вътре Фетел...най вероятно щяха пак да се ударят. Самото решение за гмуркане на Фетел от вътрешната страна, нямаше да проработи.
    Хареса ми реакцията на Шарл след състезанието в Австрия. Стисна зъби и каза "ок и аз мога така да се защитавам и атакувам" и това и направи. Личеше си начина по който умишлено избутваше Макс на няколко пъти.
    Последна промяна от Kay_ : 15.07.2019 в 07:22

Макс-ито "сложи" шапка на Фетю 102%! Но пък точно 4-ри кратен да се фане и да се издъни толкова лаишки ... не знам. Не съм му фен на Фетю, но пък и много му сипаха в последните стартове. Гадничко стана за него!!!
    Обаче за мен друго е интересно, защо е толкова не долюбван Фетел .... аз си мисля, че е един от най-добрите, бързите пилоти на грида ... малко е психо, но ... !? Защо? Виж СШ, неговият кумир беше бетон.
    иноишес турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F ... за сега _ http://www.keepfighting.ms

Регистр. на
    13.11.2013
    Е...защо, защо...хейтърска история. В Англия Гасли пусна Макс, преди няколко старта и в Рено имаше отборни заповеди. Никой не го коментира това. Пак на последния старт СК, помогна на Люис - пак не се коментира. Но виж от Австралия се почна " Защо забраниха на Шарл да го изпревари". Защото стратегията при отборите е такава, че след стоповете като си отпред...си оставаш опред. До миналата година слушахме как преебавали Кими със стратегията. Когато Фетел е на оверкът- защо е на такава, когато е на ъндеркът- пак защо е на такава. Примера е 2017 в Монако. С по-голям стинд Фетел прескочи Кими, както и Рикардо прескочи Макс - едното не се коментира, а другото "Ферари са подарили победата на Фетел". 2010-2013 се наслушах как Фетел бие заради колата си, а сега "Люис мачка и им показва как се прави". И такива истории. Чака се негова грешка и се почва хуленето. Кими също мн често грешеше, особено в квалификациите, но пак не се коментира това. Фетел е "приключилия със спорта" при грешки. На един от последните стартове (мисля Австрия) коментираше Момчил Манчев. Гледайки третата тренировка в събота, слушам как обяснява, че Шарл побеждавал категорично Себастиан в квалификации. Замислих, се...проверих. Към тогавашния момент представянето им в квалификации беше 6:2 в полза на Фетел (сега е 6:4).

Не е перфектния пилот. Прави грешки особено последната година. Но някакви крайни определения от хора които освен в права линия не могат да карат кола...смешно е.
    Говорим за човек с 230 старта, 52 победи, 115 подиума и 56 НБО. Който е и 3ти в класацията за победи на Ферари.

Регистр. на
    13.11.2013
    Вчера стана хубаво състезание, честито на първите трима, а и изобщо на завършилите. Много силно състезание на Алфа Ромео, яд ме е, че ги наказаха. Така обаче Кубица изскача с първа точка за сезона.
    Лично за мен това състезание (като фен на Себ) беше много важно. Една година след изгубеното състезание, след което неговите и грешките на отбора се редуваха една след друга. Въпреки, че правеше и мн хубаво състезания те оставаха в сянката на грешките му. Но от 20->2, без грешки в пилотирането, като накрая успяваше в първи завой да натиска доста за да застигне колите пред себе си за да ги атакува.
    Като най-голяма грешка за мен отчитам отпадането на Ботас. При условие, че Хамилтън, който рядко греши, остава извън топ10 и Ботас има шанса да вземе 18 чисти точки срещу него....той сбърка. Трябваше да бъде по предпазлив.
    Също така много се радвам и на Квятчето....евалата на момчето - страхотен подарък след раждането на дъщеричката му.

П.П. Стефанаки, вчера много завъртания имаше. Ще късаш ли лицензите на още пилоти и да минават със статус " приключили със спорта"? хахах

Фиат идол Аватарът на Stefanaki
    Регистр. на
    16.11.2008
    Явно нищо от това, което пиша последната година не си разбрал..
    Но ти явно можеш да караш кола и в не-прави линии, така че ти е простено.

П.П.: Посочи ми поне един четирикратен световен шампион, който е имал възможност да се бори за пета титла, който е направил толкова много грешки (завъртания, катастрофи и т.н.) за период от една година, колкото твоя любимец направи от Германия 2018 до Германия 2019.
    И в същото време виж израстването на Верстапен.
    Ако Шарл продължи с доброто си представяне и даже го подобри, то Фетел ще загуби статута си като пилот номер 1 за Ферари през 2019, и няма да го задържи и през 2020. И ако останат заедно, то нищо чудно постепенно Фетел да стане следващия Маса, Райконен, Ботас и т.н.

Иначе, интересно състезание с много грешки на много пилоти, които ще си останат анонимници във Ф1.
    Не съм видял някой да обеднее ако издава фискален бон. Но съм видял забогатели, които не издават.
    "Все пак форумът е за фенове на автомобили, не за българска филология."

Регистр. на
    13.11.2013
    Явно нищо от това, което пиша последната година не си разбрал..
    Но ти явно можеш да караш кола и в не-прави линии, така че ти е простено.

П.П.: Посочи ми поне един четирикратен световен шампион, който е имал възможност да се бори за пета титла, който е направил толкова много грешки (завъртания, катастрофи и т.н.) за период от една година, колкото твоя любимец направи от Германия 2018 до Германия 2019.
    И в същото време виж израстването на Верстапен.
    Ако Шарл продължи с доброто си представяне и даже го подобри, то Фетел ще загуби статута си като пилот номер 1 за Ферари през 2019, и няма да го задържи и през 2020. И ако останат заедно, то нищо чудно постепенно Фетел да стане следващия Маса, Райконен, Ботас и т.н.

Иначе, интересно състезание с много грешки на много пилоти, които ще си останат анонимници във Ф1.
    Явно говорим за различни неща или на различен език. Всеки пилот прави грешки и това е част от спорта, като това не ги прави по-малко добри пилоти.

Ти ми посочи, 5 пилота с 4 титли освен Фетел...о, чакай...то няма толкова. от 4та за 5та титла са се борили само Шумахер, Хамилтън, Фанджо...двама от тях в този период се намираха в доминиращи автомобили и отбор изграден около тях. Това не умаловажава постиженията им естествено. За Фанджо...нз доста преди да почна да гледам е пилотирал. Прост след 4тата титла се отказа от спорта.
    Да израства Макс... вече бе блъска другите пилоти всяко състезание. В Австрия изблъска Шарл, в Англия смногото си смени на траекторията пак го удариха отзад. Момчето е яко лансирано от баща си и РБ. Факт е, че е много бърз пилот и се отличава от другите. Но да ти напомня, че той има 92-3 стартав спорта. За толкова старта Фетел имаше 20-25 победи, 2 титли и вървеше към 3тата титла...За какво израстване говорим. Себ 2010/2012 след много повреди в болида успя спечели шампионатите. Нз сравняването му с Ботас, Маса на какво основание е? По победи ли? По спечелини квалификации? По титли? По подиуми?

Малко си противоречиш . Към анонимниците спадат и Хамилтън, Леклерк, както и Макс, който също се завъртя.

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследнаПоследна

Тема: Формула 1 - 2019

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •