Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати 1 до 10 от 23

Тема: Мнение относно две обяви

Мнение относно две обяви

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...6&slink=9ob4y6

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...1&slink=9ob4y6
    Здравейте,досега съм имал 2 фиата и бях доста доволен от старата Крона,но тази не я зная каква стока е. За
    Какво ви е мнението за тези автомобили?

Фиат маниак Аватарът на GeletoFIATbravo
    Регистр. на
    26.02.2011
    Колега Драголов,и двете по снимки са добри.Най добре ще разбереш ако ги подкараш и двете.Аз съм много привързан за тая марка и не казвам нищо лошо.въпреки че си имат кусурите за съотношение цена-качество са си добри.Във форума има доста писано какви са им +и- но и писането е за точно определени автомобили закупени от наши колеги.За автомата се пише че е доста муден но и това е относително защото всеки носи различен номер обувки.За ръчката се носи слава че лагерите сдават багажа на определени километри поради конструктивни недоразумения на опелската кутия с 6 ск.Затова човек отива,пробва и ако го кефи плаща и се вози.Тези мотори трудно се убиват стига некой да не е поглеждал под капака никога.А в Италия ги има доста.А и не забравяй че между старата и новата Крома само името им е еднакво.Успех с избора и пиши
    198mjet Bravo

Фиат идол Аватарът на M5kov
    Регистр. на
    22.12.2008
    Тази 2011 година за 6К е супер съмнителна оферта...

Виж и тези дали ти се вписват в критериите:
    https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...1&slink=9pi5v1
    https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...3&slink=9pj127
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Значи дилемата е м/у Крома и Мазда 5. Кромата е по голяма,но Маздата ми харесват задните врати.От дизела взех да се отказвам и се оглеждам за бензинки+ газ. Приказвах с 4 човека и всички викат че дизела гори малко от 4.8 до 8 градско.??? Голям смях..поне 2л.нагоре ще е.и сметките не ми се връзват за дизела дпф,егр,клапи,демфери,чудес а ..та с една дума станахме 4ма и искам mpv има една бяла бензинова дето ми хареса но 8бона....работите клонят към М5.

Кара Фиатче 126 Аватарът на Юли
    Регистр. на
    25.06.2010
    Ако търсиш дизел, който да харчи 4.7 литра на 100 извънградско, насочи се към 1.7 в Опел Астра H, с двигател на Исузо.Предимства нисък данък и гражданска, сравнително здраво окачване, което си е нож с две остриета, в смисъл не тропа дори когато е повредено.Минус дизела е скъп за обслужване, освен ако не си автомобилен майстор.От нашите мотори (Фиатофски дизели) предпочитан е 120 коньовия, също тестван от въпросните Астри, Зафири и Вектри.Астрата е с по-голям багажник от Кромата.Ето пример:
    https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...3&slink=9plgfr
    И не забравяй да отделиш поне половината на покупната сума за обслужване, ако избереш дизел.

Фиат фанатик Аватарът на mell0
    Регистр. на
    22.06.2014
    Вземи си 2.0 бензин Mazda 5, няма да съжаляваш, особено, ако е запазена. Малко е рядка, но пък ще си уникален. Toyota Avensis или Toyota Corrolla/Verso също няма да съжаляваш, здрави автомобили. Опел, дизелите са добри, защото са си Фиатки, иначе като купета и детски болести са си калпави за цените на които вървят, само Insignia-та става.
    Последна промяна от mell0 : 04.02.2019 в 16:43
    Fiat Bravo II 1.4 16v
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
    Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

Кара Фиатче 126 Аватарът на Юли
    Регистр. на
    25.06.2010
    На Инсигния-та е ниска само цената за придобиване на старо.Разходите по поддръжката на турбомоторите са убийствени.Майсторите ще са ти първи дружки.Ако искаш да се самоубиеш финансово давай смело.

Фиат идол Аватарът на M5kov
    Регистр. на
    22.12.2008
    Ако ти трябва кола само за твоето семейство - 4 човека, по-добре си вземи комби.
    Полезният обем на комбито е по-удобен, защото е с по-голяма площ, а вановете разчитат на височината, която не е толкова ефективна.
    На комбито и разхода ще му е малко по-нисък, имаш по-голям избор и имат повече екстри.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Член на СФФБ
    Фиат идол

Регистр. на
    21.11.2008
    Чак пък толкова убийствени не са тия разходи. Особено " поне половината на покупната сума за обслужване", ми звучи леееко пресилено. При мен беше 25% от покупната цена, като тук влиза и ремонт на скоростна кутия. Вие, колеги, какво точно обслужвате за 3-4 хил. лева, че нещо не си го представям?!

Иначе, щом вече са станали четирима, да са живи и здрави, може би е по-добре да се вземе микробус. Така ще се комбинират предимствата на комбито и на ван-а, откъм полезен обем.
    Последна промяна от slonikon : 10.02.2019 в 02:33
    браво 1,6/90 - 09 г.

Фиат маниак Аватарът на GeletoFIATbravo
    Регистр. на
    26.02.2011
    Сигурно си купуват още една за части.
    198mjet Bravo

Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Тема: Мнение относно две обяви

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •