Страница 14 от 34 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследнаПоследна
Резултати 131 до 140 от 339

Тема: Купих си къща на село :)

Фиат идол
    Регистр. на
    09.11.2006
    А, разбира се. Даже колкото повече комфорт му създадеш - толкова повече те отсвирва.

Фиат идол Аватарът на M5kov
    Регистр. на
    22.12.2008
    Забравил съм да кача снимки, 2 седмици след като пръсках с препарата против бурени.
    Преди и след пръскането>
    Прикачени изображения Прикачени изображения Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	IMG_1235.jpg
Преглеждания:	47
Размер:	409,4 KB
ID:	107556   Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	IMG_1307.jpg
Преглеждания:	44
Размер:	399,7 KB
ID:	107557   Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	IMG_1305.jpg
Преглеждания:	46
Размер:	317,7 KB
ID:	107558  
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Аз като пръска с Раундъп и после с Волкан но Сръбско се избави от момината сълза и почти от бръшляна
    Като бурените са по на дълбоко трудно се премахват.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    11.11.2010
    Е ще се самоцитирам, манталитет кво да го правиш.

Фиат идол Аватарът на muns61
    Регистр. на
    15.11.2011
    Цитат M5kov написа: Преглед на мнението
    Забравил съм да кача снимки, 2 седмици след като пръсках с препарата против бурени.
    Преди и след пръскането>
    Събота и Неделя има панаир в Садовец.
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

Фиат фанатик Аватарът на milen11
    Регистр. на
    25.05.2008
    Здравейте.Като чета как се борите с проблемите по къщите си реших и аз да споделя моят.Имам къща (вила) в Габровско Тревненският Балкан.Преди около 20 дена поради сушата каптажът пресъхна и няма вода,имам вода за още два уйкенда и ако не завали скоро дъжд вода няма да има. Решил съм да направя сондаж и вече съм говорил с две фирми които работят в региона но все още незнам как да постъпя.Едната може да направи геоложко проучване за което ми иска 1000лв. и след това да ми направи сондажа,а другата казва идваме и дупчим където кажеш.Цената на метър е доста солена и на двете фирми и се чудя какво да правя.Ако някой е правил сондаж моля да сподели кое как се е случило.Аз не вярвам че има добронамерени фирми в Бг.които ще ми спестят пари при условие че могат да ги вземат,в смисъл че след проучване ще ми изкопаят възможно най плитката вода при условие че ще си платя и по дълбок сондаж.Моля ако има някой който знае в Габровски регион фирма която се занимава с тази дейност да сподели.
    Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

Фиат идол Аватарът на M5kov
    Регистр. на
    22.12.2008
    Цитат muns61 написа: Преглед на мнението
    Събота и Неделя има панаир в Садовец.
    И на Луковит е тая седмица, ама не можем да мръднем с жената, че чакаме наследника да се появи всеки един момент
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Фиат идол
    Регистр. на
    09.11.2006
    Милене, а комшиите как се справят с проблема? Някой дали не е минал по този път?

В Офроуд форума си спомням имаха дооооста голяма тема за сондажи, включително с мнения от такива правещи ги.

Ех, тревненския Балкан ми е любим, даже се чудим с жената дали да не палим кемпера този дълъг уикенд в тази посока.

Пресни наблюдения от сондаж до вилата (вилата е с кладенец от преди 30 години, за уикендите има вода, имаме и цистерна 2 кубика), като този сондаж НЕ Е свързан с мен - дойдоха, дупчиха над 60 метра, изкараха вода, набиха тръбите, помпата, помпиха няколко часа и си заминаха. На другия ден помпата започна да вади пясък и спря, съответно - изкараха помпата и в момента стърчи една тръба, явно чакат помпа. Като цяло, опита ми със сондьори (вербален) е, че взимат парите на метър, а дали ще изкарат вода и ще я има... не ги ... Ако случайно в следващите дни нещо се промени по съседския сондаж - ще пиша. Друг съсед пролетта би сонда, водата при него стига да наводни 2-3 съседни места..., но там взеха парите седмица след като водата не спря. Плати нещо от сорта на 15000лв. за цялата работа. Сондаж, помпа, хидрофорна система, но при него сондажа ми направи впечатление, че е с по-голям диаметър и дупката и тръбите.
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

Взимаш два стоманени тела и си правиш багети с тях ще видиш дали има в имота вода. Има фирми където с уреди гледат дали има вода къде и колко. Дават документ че гарантират Пернишки район било 300 лв. Сонда е 80-100лв на метър. За 15000 ще си сменя къщата-вилата на друго място където има вода.Търси обяви за со даж с обследване.

Страница 14 от 34 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследнаПоследна

Тема: Купих си къща на село :)

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •