Страница 35 от 38 ПърваПърва ... 253334353637 ... ПоследнаПоследна
Резултати 341 до 350 от 374

Тема: Купих си къща на село :)

Фиат идол
    Регистр. на
    09.11.2006
    Остави ги за два дни да се изчистят. Сега ако тръгнеш да ги чистиш и готвиш ще ги ядеш с акитата. Сложи ги в нещо така че да имат въздух, те за ден два ще изхвърлят каквото има да изхвърлят.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    16.08.2010
    Вчера направиха тревата.Счупиха се от работа,но я свършиха.Оране,чистене на чимове и камъни,заравняване,разхвър ляне на пръст,тор,семена и пясък.Валиране.До тук-ОК.Седнахме да поговорим и...То се оказа,че хич не е лесно да поддържаш морава.Тор,косене,поливане, аериране,коригиране на тревата и сгъстяване,а за зимата пясък по цялата ливада.Та в тоя ред на мисли,жената почна да ме калайдисва за поливна система,че нямало как да поливаме толкова място.Реално си е така,защото и двамата се прибираме през седмицата към 19 и нещо.Та сега е наред поливната с-ма.Слава Богу,че има бунар,иначе и това трябваше да копая.Вероятно.
    1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

Фиат идол Аватарът на NikMar
    Регистр. на
    29.11.2006
    Бях писал по-напред, че който си купува къща на практика си купува много работа която няма край, така че когато тръгнете към това трябва да го имате впредвид.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
    Закон на Мърфи.

Фиат идол
    Регистр. на
    09.11.2006
    Е то преди 19ч не се полива...точно навреме се прибирате

Фиат фанатик
    Регистр. на
    16.08.2010
    Цитат NikMar написа: Преглед на мнението
    Бях писал по-напред, че който си купува къща на практика си купува много работа която няма край, така че когато тръгнете към това трябва да го имате впредвид.
    Много добре го знам,все пак отраснах в къща,а не в апартамент.Има много работа,но тя не те скапва,а вечер сядаш с едно приятно чувство за заслужена почивка и кеф от свършеното с твоите ръце.Пък и с известна гордост,че си успял да го направиш.
    1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    11.11.2010
    Колеги, кажете си мнението как да изгоня една напаст.
    Става дума за съсели. Преди две години сменях покрив и за около година се бях отървал, ама пак са се навъдили гадините.
    Всичко, което прочетох май е леко невъжно, обаче трябва да има решение, че лятото буквално не може да се ползва вилата... Купих някакво устройство дето пищи ама нещо не върши работа. Идеи приемам всякакви?

Капан
    Аз има сляпо куче одврат дори да го видиш .Прави тунели като майстор и като поливам водата изчезва .
    Трупа храна като в показен магазин и щото не успях да го копна с мотиката сега си остана-.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    15.11.2013

Съсел (сънливец)

Ми...
    https://www.youtube.com/watch?v=S2Np8rqxOXM
    Няма начин, да няма начин!
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

Фиат идол Аватарът на M5kov
    Регистр. на
    22.12.2008
    Свършихме една супер добра работа
    Най-хубавото е, че всичко стана супер спонтанно.
    В четвъртък решихме да се разходим с жената и децата до къщата, че не бях ходил, откак се роди бебока.
    Видяхме, че бурените са по 2 метра и не може дори да се влезе в двора и в тоя момент реших да звънна на един телефонен номер, който ми бяха дали преди повече от година - човека с багера
    Той пък с охота каза - утре свободен ли си и гледайте какво стана :D
    Човека извади стари основи, извади 4 дънера, заравни целия двор, събори старото остъкление и всичко това за под 3 часа работа. Цената за цялото удоволствие беше 190 български лева... А аз се добих да чистя няколко пъти треволяци и джанки...
    Прикачени изображения Прикачени изображения Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	IMG_5111.JPG
Преглеждания:	24
Размер:	366,8 KB
ID:	108341   Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	IMG_5115.jpg
Преглеждания:	21
Размер:	424,4 KB
ID:	108342   Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	IMG_5118.JPG
Преглеждания:	20
Размер:	59,3 KB
ID:	108343   Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	IMG_5128.JPG
Преглеждания:	22
Размер:	45,6 KB
ID:	108344   Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	IMG_5134.JPG
Преглеждания:	20
Размер:	42,4 KB
ID:	108345  

Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	IMG_5139.jpg
Преглеждания:	26
Размер:	361,6 KB
ID:	108346   Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	IMG_5141.jpg
Преглеждания:	23
Размер:	377,3 KB
ID:	108347  
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Страница 35 от 38 ПърваПърва ... 253334353637 ... ПоследнаПоследна

Тема: Купих си къща на село :)

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •