Страница 17 от 17 ПърваПърва ... 7151617
Резултати 161 до 167 от 167

Тема: Ето ме и мен с новото Типо

Да, Айсин е кутията. Колегата е написал правилно. Сега се сещам за един недостатък. При градуси под 1 пали винаги от втория път. Първия винаги гасне. В АИ казаха, че проблема го има и при други но не знаели от какво се получава. Скоро наближава сервизното обслужване и ще им напомня пак за това. Някой има ли го този проблем?
    Последна промяна от ross_n : 13.01.2020 в 21:16

Фиат фанатик Аватарът на jordan85
    Регистр. на
    14.01.2010
    Аз отскоро карам едно ново добло 1.4турбо на фабричен метан.Всяка сутрин като го запаля и много често веднага изгасва.При повторно палене няма никакъв проблем.
    Peugeot 307 2.0i ГИ
    ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

Цитат jordan85 написа: Преглед на мнението
    Аз отскоро карам едно ново добло 1.4турбо на фабричен метан.Всяка сутрин като го запаля и много често веднага изгасва.При повторно палене няма никакъв проблем.
    Абсолютно същата работа. Казвал ли си за това в АИ колега?

Кара Фиатче 126
    Регистр. на
    13.07.2015
    Цитат jordan85 написа: Преглед на мнението
    Пробвай като въртиш първия път да си с натиснат до долу педал на газта. Разбира се щом запали веднага го пускаш.
    /////

Здравейте! И аз искам да споделя впечатления от новото Типо. Вече месец карам седан с мотор 1.6 дизел, 120 к.с., 6 скорости и съм много доволен. Колата върви доста добре с този мотор и при това с нисък разход. Купето и багажника са достатъчно големи и комфортни за семеен седан. Взех я с пълен пакет екстри и някои от тях са доста полезни като камера за задно виждане и парктроник, свързване на телефона с мултимедията на колата, hill assistant, автоматични и дневни LED светлини и др. Като дребни забележки мога да отчета, че вози по-твърдо може би заради гумите, които са 205/55/16, но пък е стабилна. Има и start/stop система, която рядко ползвам и трябва при всяко палене да я изключвам, но вече ми стана навик и не ми прави впечатление. Като е пълен резервоара при спиране и неравности се чува леко как се плиска нафтата в резервоара, но като падне малко нивото спира да се чува. Общо взето колата е добра с хубава визия и съм щастлив от покупката.
    Fiat Punto 188 1.2 16V 80 к.с.
    Fiat Tipo 356 1.6 Multijet 120 к.с.

Регистр. на
    14.01.2010
    Цитат ross_n написа: Преглед на мнението
    Абсолютно същата работа. Казвал ли си за това в АИ колега?
    Не съм,тя колата е на 4к км,като стане време за първо обслужване ще спомена.
    Peugeot 307 2.0i ГИ

Регистр. на
    14.01.2010
    Цитат PM_u_bo написа: Преглед на мнението
    Пробвай като въртиш първия път да си с натиснат до долу педал на газта. Разбира се щом запали веднага го пускаш.
    Тя няма проблем със самото запалване,а това че като запали и изгасва.За мен това не е нещо особено,прави го само сутрин при първо палене и след това няма никакви проблеми.
    Peugeot 307 2.0i ГИ

Страница 17 от 17 ПърваПърва ... 7151617

Тема: Ето ме и мен с новото Типо

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •