Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat croma 2007 vs Alfa Romeo 159 sw

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Така ги наричат в Опел форума, ябълковидните гнезда на рейла, където влизат клапите, не е от пластмаса (оригинално),
    а е от алуминий или месинг. Иначе за Аисин-а има обширна тема в Ситроен и отново Опел форума, с местата където може да ви свършат тази услуга. Click image for larger version

Name:	03.jpg
Views:	1
Size:	42,0 KB
ID:	2095408

    Коментар


      #17
      Някой нещо нещо да каже за шума в купето при кромата ? Аз дори бях повдигнал такава тема и продължавам да го твърдя това нещо,кромата е мноооого шумен автомобил,в купето се чуват доста неща ,които в старото ми ауди а6ц5 97г. не се чувах.База за сравнение имам много,пежо 407,туран,голф4,пасат 5 и много други автомобили са по -тихи от към външни шумове.Шума от вятъра ,от гумите се доста по-силно чуваеми в кромата и за дълъг път си е голям минус за мен .Не знам при алфата как е .

      Коментар


        #18
        Трябва да е шумна защото сестрата '' roogdi'' чувала как в задна лява врата се плискала събралата се вода.
        LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
        ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

        Коментар


          #19
          За сравнение ще кажа,че имам и Пунто мк2 което карам всеки ден , е по-тихо е вътре.

          Коментар


            #20
            valioboy написа: Преглед на мнението
            За сравнение ще кажа,че имам и Пунто мк2 което карам всеки ден , е по-тихо е вътре.
            Потвърждавам, пунтото е доста изолирано, даже при пусната силна музика вътре отвън се чува много слабо.

            п.п. колега ти си имал класика отвсякъде А6 С5, много се замислям за такова авант, нищо че е на 20+ години, тва са последните наистина здрави коли, които трудно се унищожават.

            aaaa сори С4 бяха здравите, С5 са вече с алуминиевите носачи.
            Последна редакция от didich; 09.03.2018, 16:19.
            punto HGT

            Коментар


              #21
              С5 е на хидравлични сфери
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #22
                Ц5 е с алуминиеви носачи ,но аз не мога да се оплача от тях.Слагаш качесвени и забравяш.

                Коментар

                Working...
                X