Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой да познава този колега sen7ineL

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой да познава този колега sen7ineL

    Става въпрос за едно фиатче разбрах че последно е било при него. Искам да се свържа с него ако пази номера или талон да си ги взема да го бракувам.
    За това фиатче става въпрос.
    Прикачени файлове

    #2
    Никой ли не го познава?

    Коментар


      #3
      Може да го бракуваш и без номера като пишеше декларация
      ама трябва поне голям малък талон да имаш
      Имаше и някакво друго и без талон ама май се плаща глоба
      Поне да не ти се води в данъчното .
      София - Дружба 1
      September 28
      skype:futbolita_
      може да се казва antoan-borisov0877306302 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=98554
      Последна редакция от kluchar; 01.02.2018, 19:16.
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        Благодаря колега.

        Коментар


          #5
          Не можах да разбера как да го бракуваш ? Ако не е твоя колата как искаш да я бракуваш ? Ако си му я продал, може да я отпишеш от данъчното с договор за покупко-продажба.
          FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
          FIAT Punto sx 75 '94

          Коментар


            #6
            Точно там е работата, че явно колата през всичките години се е водила все на първия си собственик
            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

            Коментар


              #7
              Точно така , колата не е прехвърлена и все още ми се води. А без талон или номера неможе. Ако имах едно от двете не е проблем ,но нямам нито едното нито другото.

              Коментар


                #8
                Точно този филм съм го играл преди години. Щом колата не е прехвърлена, води се на твое име. Отникъде съдействие - нито данъчни нито полиция. Няма как и да се бракува. Натрупаха се едни данъци, глоби...
                Бях направил пътека до полиция и данъчно и всеки вдига рамене.
                Накрая един следовател от полицията се смили и каза, че ще ми издаде документ да не ми се трупат повече данъци. После с него успях да бракувам и колите.
                Няколко години още ме търсиха за данъци, аз вкарвах някакви пари 50-100 лв. колкото имам, накрая спряха да ме търсят, щото мина давностен срок. Вече не излизам в базата със задължения за тези коли.
                Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

                Коментар


                  #9
                  Ммммм дааа. Така са нещата.
                  Аз тогава бях в чужбина един приятел продал колата, и като се върнах куче влачи...
                  От тогава къде ли не я търсих и тук и фиат уно форума и не. Това е 2006г. И сега случайно попаднах на тази обява.

                  Коментар


                    #10
                    Ако не стане с приказки из институциите, обяви я за открадната и това е.
                    A20DTH ЖТД ама не баш
                    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                    Коментар


                      #11
                      Ако не стане с приказки из институциите, обяви я за открадната и това е.
                      Това беше първото, което се опитах да направя. Като започнаха едни въпроси, ама кога, къде, как, що чак сега, нали знаеш кой ти я взе, разберете се...
                      Дано колегата да има по-голям късмет.
                      Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

                      Коментар


                        #12
                        Този филм го играхме с брат ми преди няколко години. Баща ни, Бог да го прости, продал кола с пълномощно. И после баща ни почина, а ние с брат ми се явихме наследници на колата. И започнаха да ни се трупат едни данъци, а колата Господ знае къде е. Отидохме в КАТ с удостоверението за наследници и влязохме направо при началника. Обяснихме му какво е дереджето, човекът излезе точен. Каза да обявим номерата и документите за изгубени, платихме някаква малка глоба, но ни свалиха колата от отчет. И после с документа от КАТ в данъчното, за да я свалим и от там. Писахме, че ще се съхранява в селски двор, защото иначе изиксват бележка от вторични суровини, ако се пише, че е предадена за скрап.
                        Dacia Duster 1.6 4WD

                        Коментар


                          #13
                          Ще пробвам ,мерси.

                          Коментар


                            #14
                            "Към дата 05/02/2018 МПС с ДКН CA8200AM и номер на рама ZFA14600002492428 няма активна застраховка "Гражданска отговорност"
                            Последната и валидна застраховка е изтекла на 29/09/2008...което е преди почти 10 години.

                            Коментар


                              #15
                              Това го знам. Колата е карана без гражданска и без преглед. Нали не е на тяхно име. Последно разбрах, вчера говорих с едно момче била изгоряла. :/
                              Мерси все пак колега.
                              Последна редакция от turbo.i.e; 05.02.2018, 11:11.

                              Коментар

                              Working...
                              X