Страница 3 от 14 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна
Резултати 21 до 30 от 134

Тема: Нови зимни гуми?

Фиат фанатик Аватарът на vnukata
    Регистр. на
    23.06.2013
    Кама какво производство са? За тези пари по-добре заложи на нещо изпитано, от интерес се поразрових в нета и има firestone на тея пари.

Те са руско производство .Аз търсех нещо с по така шарка като тяхната т.е рошава да може да копае в снега яко щот тука пада по метър и повече някога а 50см за задължителни и улиците не се и чистят много добре ............. затова искам тясна 155 на 80 висока да е и да е такава рошава шарка щото имам едни подобни макар и малко старички и тях и 1м сняг не ги плаши

Фиат фанатик Аватарът на milen11
    Регистр. на
    25.05.2008
    Ще използвам темата на колегата без да коментирам по горните мнения.Дайте препоръка за зимни гуми 205/60/16 без руски,китайски и всякакви други незнайни марки.Аз почти съм решил какви ще са но все пак искам да видя и някое друго мнение.
    Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

Регистр. на
    25.05.2008
    Цитат mitice написа: Преглед на мнението
    Те са руско производство .Аз търсех нещо с по така шарка като тяхната т.е рошава да може да копае в снега яко щот тука пада по метър и повече някога а 50см за задължителни и улиците не се и чистят много добре ............. затова искам тясна 155 на 80 висока да е и да е такава рошава шарка щото имам едни подобни макар и малко старички и тях и 1м сняг не ги плаши
    . Колкото и рошава е една гума незначи че тя върви в сняг, означението за височина не е милиметри а е съотношение спрямо ширината и последно това за 50 см. и единият метър сняг е несериозно.

Ве как несериозно по балканските крайща е така :D даже някога 50см сняг е малко :D тука

Регистр. на
    25.05.2008
    Цитат mitice написа: Преглед на мнението
    Ве как несериозно по балканските крайща е така :D даже някога 50см сняг е малко :D тука
    Не си разбрал кое е несириозното,колата ти с каквито и да е гуми не може да изгази 50 см. сняг пък ако ще той и да е пухкав и ако не е тайна никъде не се разбира в кой Балкански край живееш.Нищо лично и не целя да те засегнат но все пак има и реализъм в живота,а не само мечти какво може да се случи ако това е ей така а не иначе.Гумите са си гуми ,за големи снегове каквито и да са все тая.

Ти кои си избрал? Аз имах 5 кандидата
    http://www.fiatforum.bg/showthread.p...=1#post1348279
    но от тях редуцирах до 2 NEXEN и VREDESTEIN, като ще се опитам да издебна промоция и да ги взема под 92лв/бр. Иначе при теб цената е +20% от на 15-ките, които които аз търся.

ex. Fiat Punto MK2 2001год. 1,2i бензин 60ps.

ex. Fiat Punto MK1 1995год. 1,1 бензин 55ps.

Регистр. на
    25.05.2008

Фиат фанатик Аватарът на Papi___
    Регистр. на
    18.08.2014
    Цитат milen11 написа: Преглед на мнението
    FULDA!!! Не се колебай, ЧУИЕК.
    Fiat Punto MK1 1.2 60 hp, 99`

Фиат маниак
    Регистр. на
    29.03.2013
    Цитат Papi___ написа: Преглед на мнението
    FULDA!!! Не се колебай, ЧУИЕК.

От тези двете и аз бих избрал Фулдата. Погледно все пак и Нокиан WR d4, никак не лоша среден клас гума.

Страница 3 от 14 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна

Тема: Нови зимни гуми?

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •