Страница 14 от 14 ПърваПърва ... 4121314
Резултати 131 до 134 от 134

Тема: Нови зимни гуми?

Цяло лято, от около 5к км, карам с NEXEN NBLUE 4 SEASON 91T 4PR До момента съм доволен. Тихи, с добро сцепление. Предстои зимата да разбера как са. Надявам се да изкарам поне 3-4г или (30-40к км) с тях.

ex. Fiat Punto MK2 2001год. 1,2i бензин 60ps.

ex. Fiat Punto MK1 1995год. 1,1 бензин 55ps.

Я дори са на първо място при тестовете на ADAC за all season tires
    http://www.tyrereviews.co.uk/Article...-Tyre-Test.htm

ex. Fiat Punto MK2 2001год. 1,2i бензин 60ps.

ex. Fiat Punto MK1 1995год. 1,1 бензин 55ps.

Аз сложих Dayton
    ама големи за колата и се вдигна с 3 см
    Старите бяха 155 65 14 сега см с 165 70 14
    Въпреки това колата изглежда добре Все едно съм правил ремонт По стегната ми се чувства .
    Утре ще видим как е на снега че миналата година с други стари гуми беше като шеина

Фиат маниак
    Регистр. на
    29.03.2013
    Здравейте.

За да не отварям нова тема, реших да попитам са съвет тук. За новия сезон, ще трябва да купувам нови зимни гуми за Алфата 159. До сега карах с Nokian WR D3. Сега обаче съм пред следната дилема на какво да заложа за новият зимен сезон ( като вероятно ще се карат още поне два сезона). Колебанието ми е между:
    - Nokian WR D4 ( по-нов модел на старият Нокиан)
    - Nokian Snowproof ( доколкото четох това е нов модел, уж адаприран към климатичните условия на Централна и Източна Европа, уж с добри ревюта за пътно поведение на сняг и киша)
    - Мichelin Alpin A6 - ясно, че това е топ премиум гума, въпроса ми по-скоро е според вас дали си заслужава по-високата инвестиция ( около 100 лв. общо за комплекта от 4 гуми в полза на Snowproof и около 160 лв.,ако е WR D4, в сравнение с Нокиан)?
    Като цяло, зимата карам колата ежедневно в градски условия, и доста често уикендите, в т.ч. и по планини. Зимния сезон навъртам около 12 хил. км.

Страница 14 от 14 ПърваПърва ... 4121314

Тема: Нови зимни гуми?

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •