Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Компресора не тръгва на пунто мк2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Компресора не тръгва на пунто мк2

    Здравейте, вчера всичко си работеше днес пускам климатика и ьок не тръгва.А преди няколко месеца е зареден догоре с фреон беше изгубило 100 гр. За 5 години което е нищо , та няма никъде спукано. Напрвеми впечатление, че когато работеше как го пусна се пускаше вентилатора н 2 ра степен до този момент това не го беше прсвило.Та ако някой е имал подобен проблем или е компетентен по този въпрос ще му бъда благодарен ако помогне.нещо дс ми кажете кой предпазител е точно.Благодаря

    #2
    Да, проблема го видях какъв е, датчика е омаслен на климатика явно е от там

    Коментар


      #3
      пресостата ли? ако е омаслил значи е пробил и фреона и маслото са си заминали.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        S_BANKOV написа: Преглед на мнението
        пресостата ли? ако е омаслил значи е пробил и фреона и маслото са си заминали.
        Да, това е ясно, въпроса е че го сменях като взех колата преди 5 години и сега пак, не беше евтин.Някоя манрка да ме посъветване дс взема.Мерси
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          Значи тука е проблема нали, не е от някъде другаде. Мерси

          Коментар


            #6
            Колега смени ли пресостата? На каква цена ако си? На бравата и аз се съмнявам в пресостат.
            Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

            Коментар


              #7
              пресостата е едно просто реле управлявано от налягането. хвани и го премери.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #8
                S_BANKOV написа: Преглед на мнението
                пресостата е едно просто реле управлявано от налягането. хвани и го премери.
                Ама то си работи сигурно, за какво да го измервам? Просто има вътре уплатнение и явно това уплатнение от топлината изгаря поне аз така си го обеснявам и оттам изтече всичко,незнам дали мога да го залепя по някакъв начин със силикон знам ли? Ако имате идеи, моля споделете ги .

                Коментар


                  #9
                  не пръсва вътре иглата и фреона и маслото изтичат през буктата.
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    #10
                    S_BANKOV написа: Преглед на мнението
                    не пръсва вътре иглата и фреона и маслото изтичат през буктата.
                    Ясно, колега, то и аз това гледам и се чудя защото повечето е омаслено на буксата.Е ми ще трябва нов да се купува, то и да го замервам и да не го замервам ще трябва нов. С остъпката ми казах
                    а 80 лв.

                    Коментар

                    Working...
                    X