Страница 2 от 22 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна
Резултати 11 до 20 от 219

Тема: Какъв смартфон да избера

Фиат идол Аватарът на krasio_79bs
    Регистр. на
    11.10.2008
    Xiaomi имат добра поддръжка и български форум. Miui.bg . Имат модели и с два слота и с карта памет. Но има доста модели с комбниран слот. При поръчка от Китай си има особености при някои от моделите. Идват с китайски ром и трябва да се сложи нова версия на софтуера,отключване на буутлодер и тн. С четене всичко става. Ползвам редми нот 2 повече от година и не мога да се оплача с проблеми.

Фиат идол Аватарът на wwalker
    Регистр. на
    30.05.2008
    С този бюджет от 600 лв. се вписваш идеално в най-евтиния от серията MI5, този с 32GB памет и евентуално леко по-слаб процесор, но е страхотен избор. Има търговци в olx, които го продават за около 500 лв. и като бонус са го отключили и с бг меню. Самата процедура по отключването става само през производителя и отнема седмица-две, така че си е чиста кирия да ти го свърши друг предварително.
    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

Кара Фиатче 126
    Регистр. на
    13.07.2015
    MI5 няма слот за SD, ако е само заради паметта - LINK2SD може да ти спести покупка на нов телефон

колега виж това и ако имаш въпроси - на ЛС
    https://androidcommunity.com/heres-h...edge-20160323/

/////

Фиат фанатик
    Регистр. на
    15.11.2013
    За телефонни разговори си вземи обикновен телефон, може и от най-простите, но да е сравнително здрав. Аз ползвам нокиа айша.
    За смартфон си вземи такъв, който ще отговаря на изискванията ти.
    Ако ползваш интернет-банкиране, задължително трябва да е с nfc!
    Имах леново - държеше се повече от прилично, но нямаше nfc и го смених със сони. Той пък се оказа, че не се свързва със сателитите и имам проблем да го ползвам като навигация.
    Също така, установих, че по-удачно е, функционалните бутони да са под екрана, както е на леновото, а не да се появяват в екрана, както е при сонито.
    А относно картата памет - за това си има облак. Отдавна не ползвам карти и флашки.
    И още нещо - смартфоните се носят в чанта, а телефоните може и в джоба
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

Фиат идол Аватарът на dikanio
    Регистр. на
    25.07.2007
    Дойде време и аз да се чудя за телефон. Бюджет около 400лв (за повече ще ми трябват много убедителни аргументи) и да се продава в България. Задължително dual sim, поне 2GB RAM, колкото се може по-малък - 5 до 5.2 инча преко сили и 3.5мм жак. Ако има добра батерия и камера, също няма да е лошо.
    Почти съм се спрял вече на Moto G5 (НЕ G5S, който излезе съвсем наскоро), освен от чиста фенщина, и точно ми отговаря на критериите. Искам и ако може да не му е изпъкнала камерата (за мен няма по-идиотско нещо в дизайна на един телефон от изпъкнала камера) па дори и това да означава да е по-дебел. Снимки на Moto G5 в нета има, и с изпъкнала, и без, та не знам на кое да вярвам. Ако някой има случайно такъв, да каже.
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

Фиат идол Аватарът на krasio_79bs
    Регистр. на
    11.10.2008
    Xiaomi redmi note 4 в момента го има в технополис на 449лв.
    https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_4-8531.php

Ред. По голям е от търсеният от теб екран,но се свиква за няколко дена. Като показатели е доста по напред от Мото g5

Xiaomi Redmi Note 4
    Последна промяна от krasio_79bs : 22.11.2017 в 18:45

Фиат фанатик Аватарът на willow75bg
    Регистр. на
    31.03.2008
    От скоро/4 месеца/ съм с Moto G5 и много доволен.За цената си е перфектен,препоръчвам.

Фиат фанатик Аватарът на VIT
    Регистр. на
    20.11.2007
    Никога повече Китайски бангии,било то и оригининални такива(Moto,lenovo и др.)

Фиат фанатик Аватарът на DJPOPA
    Регистр. на
    19.11.2011
    Колега, те всички са китайски. Даже и Айфоните от там идват.
    Fiat Multipla 105JTD

Фиат фанатик Аватарът на noriaga
    Регистр. на
    21.06.2007
    Колега, бих ти препоръчал с две ръце Хуавей. Ползвал съм три апарата на марката, около мен доста колеги и роднини имат - определено като цена-качество са от най-конкурентните на пазара.
    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

Страница 2 от 22 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна

Тема: Какъв смартфон да избера

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •