Страница 22 от 22 ПърваПърва ... 12202122
Резултати 211 до 219 от 219

Тема: Какъв смартфон да избера

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    Цитат tambuhtaneca написа: Преглед на мнението
    докато говориш да ти се пуска светкавицата или да не те чуват от другата страна.
    Имам две бройки от този модел и никога не им се е случвало това.
    А относно приятелския интерфейс - всичко е до свикване. Лично на мен ми липсват само две неща към днешна дата, които използвах. 1. Като избера един контакт да видя всичките ми разговори само към него за седмици/месеци назад. 2. Като имам пропуснато повикване да видя колко секунди е било.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    Това беше от моделите с Андроид, а не с MIUI, нали? Сигурно е скопена функцията за историята на обажданията, защото в MIUI няма такъв проблем, сега проверих и за всеки контакт се пази цялата история, години назад.

Иначе True Phone е доста по-добро приложение, в сравнение с вграденото за провеждане на обаждания. Пази също цялата история и показва колко време е продължило позвъняването. Има и друга функция, с която бях свикнал от Самсунга - плъзгане наляво и надясно върху контакт активира определена функция (обаждане, смс, или каквото си настроиш).

Та, пробвай го.

Да си купиш Шаоми и да инсталираш приложения за да стане като Самсунг. Безценно. (това не е хейт)

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    Кажи честно, това напълно сериозно ли го мислиш? Че съм си купил такъв телефон и инсталирам приложения за да стане като Самсунг?

Нали знаеш, че софтуера на Самсунг не се предлага за Шаоми, докато обратното - да, и има хиляди разочаровани от Самсунг, които мигрират към MIUI? Така че да се твърди, че някой с Шаоми иска телефонът му да прилича на Самсунг, е просто нелепо.

Фиат идол Аватарът на Stefanaki
    Регистр. на
    16.11.2008
    Колегата ми си купи Samsung Galaxy A20e.
    Една седмица по време на командировка имахме възможност да го сравняваме с моя вече навършил 1г Honor 9Lite. Ами Samsung-а не само, че с нищо не превъзхожда Honor-а, ами и свързването с автомобил е много по-бавно, а импортирането на контакти - много по-трудоемко (Форд), а в Хонда дори невъзможно. Bluetooth връзката МПС-Samsung се разпадаше и възстановяваше през няколко минути. Тествахме в 3 различни МПС. Накрая всички телефонни конференции минаваха през моя телефон, докато пътувахме.
    Не съм видял някой да обеднее ако издава фискален бон. Но съм видял забогатели, които не издават.
    "Все пак форумът е за фенове на автомобили, не за българска филология."

Фиат идол Аватарът на ntodorov
    Регистр. на
    09.02.2008
    Цитат snake написа: Преглед на мнението
    Значи... във връзка с проблема с моя Redmi 5 - говоря, а не ме чуват в някои приложения като Месинджър и Вайбър: Турция не ми се стори добра идея, не знам защо. Смених регионалните настройки на Германия и йок! Вчера ги смених на Турция и днес вече получих новия интерфейс 10.3.2.0 . Проблемът с микрофона изчезна. Благодаря на ntodorov! Фиатският форум е едно добро място за решаване на всякакви проблеми
    Радвам се Венко. Турция избрах за това, че сме с едно часово време и защото е държава извън ЕС. Бях писал преди, че на моя телефон след актуализация беше изчезнало едно системно приложение на Шаоми, чрез което си сменях темите ( често го правя, за да разнообразявам). Писах до китайците и те ме посъветваха така да направя. Предполагам, че някакви ограничения и/или претенции за авторски права заличи това приложение за държавите от ЕС.
    ПС: Явно моят Редми Ноут 4 вече е сред забравените за актуализация телефони, след като у дома останалите членове на семейството продължават да се надграждат, а аз тъпча с МИУИ 10.2.3.0, но разбирам. Все пак това е 3-4 годишен модел, въпреки че нямам никакви основания за претенции и недоволство. За сега.
    yeksuh
    Да си купиш Шаоми и да инсталираш приложения за да стане като Самсунг. Безценно. (това не е хейт)
    Колега, не си сериозен нали ? Иначе, в интерес на истината скоро ме "развълнува" един телефон на Самсунг, модел Галакси А70 с 6 Гб Рам и 128 Гб - вътрешна памет за близо 700 пари. Ако може да се каже, със сигурност това може да се нарече истински конкурент на 500-600 левовите Шаомита. Може би Самсунг вече се ощипаха по розовите бузки и усетиха отлива на клиенти, предпочели истински китайски марки пред тях.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

Фиат идол Аватарът на spark
    Регистр. на
    30.10.2005
    За около 700лв - Xiaomi Mi 9T, ако преглътнете големия размер и теглото разбира се.
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

Фиат идол Аватарът на ntodorov
    Регистр. на
    09.02.2008
    Цитат spark написа: Преглед на мнението
    За около 700лв - Xiaomi Mi 9T, ако преглътнете големия размер и теглото разбира се.
    И аз лично него бих избрал, ама отворих опция "Самсунг" за да бъде и той в играта.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

Фиат фанатик
    Регистр. на
    11.11.2010
    От месец и половина след като си счупих oneplus 3, съм с галакси а70.
    За сега съм доста доволен като за среден клас телефон.

Страница 22 от 22 ПърваПърва ... 12202122

Тема: Какъв смартфон да избера

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •