Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Еми... след като на дългоочаквания и желан дизел успях да му се порадвам има-няма 2 месеца, сега има-няма 2 месеца ще виси пред блока и ще чака части за ремонт. От друга страна, отново си подкарах Фиата, който в последните 6 месеца се срастваше със земята...за момента няма грешка, само оси си бяха свили гнездо под капака, ама...

    Коментар


      Painfall написа: Преглед на мнението
      Еми... след като на дългоочаквания и желан дизел успях да му се порадвам има-няма 2 месеца, сега има-няма 2 месеца ще виси пред блока и ще чака части за ремонт. От друга страна, отново си подкарах Фиата, който в последните 6 месеца се срастваше със земята...за момента няма грешка, само оси си бяха свили гнездо под капака, ама...
      какво е станало ?
      this

      Коментар


        какво е станало ?
        Заряза ме на АМ Тракия на 155км на връщане посока София. Общо взето останах без съединител - помпата сдаде. И така и така и демпфера е сериозно тръгнал, смятам да сменя демпфера, помпата и съединителя.

        Коментар


          Хвалба: Имаме си истинска улица, изравниха шахти и дъждарки и асфалтираха окончателно
          Click image for larger version

Name:	IMG_20170731_173040.jpg
Views:	1
Size:	221,1 KB
ID:	2094838
          Незнам как да опиша после глупостта на българина, както казваше Стоянка Мутафова "в България глупак до глупака, на всеки ъгъл да сложиш по един глупак, ще хартисат глупаци без ъгли", аз съм бесен а работниците повече от бесни. Полагат асфалта и в този момент двама тарикати директно през него след полагащата машина, втория даже обърнал и се върнал. В този момент аз ровичках по Пунтото на щерката в двора и единия от тях влезе в двора паркира и отпраши на някъде. След малко пристигна един от работниците повече от бесен пита ме къде отиде този, но аз не видях и той го потърси тук и там но не го намери, пък хвана и му изтръгна антената, та той ми каза какво са направили. След като работника си замина оня се върна и аз го питах защо е минал по пресния асвалт и ягмосал работата на хората, а наглека "ами какво да направя", викам му "нали са сложили знаци и те трябва да се спазват", а той си пална и излезе през другия край на двора.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            АА, така като гледам на снимките, то май задачата с шахтите отново стана трудна.
            Още от сега се вижда "дупката" на шахтата и след няколко месеца ще си удря както си трябва.
            Както казах това е най-трудната задача в пътното строителство, явно.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              АА, така като гледам на снимките, то май задачата с шахтите отново стана трудна.
              Още от сега се вижда "дупката" на шахтата и след няколко месеца ще си удря както си трябва.
              Както казах това е най-трудната задача в пътното строителство, явно.
              Мда, защото трябва да ги надзиждат, което за да стане качествено и да не пропадне след време си е работа и пари - и го карат през просото. Има от доста време и самонивелиращи се капаци с дистанционен пръстен, които стават идеално и не пропадат, ама са скъпииии
              Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

              Коментар


                Да се похваля отивам на плажа .
                Да се оплача това което виждате на снимките не винаги в действителност е същото
                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                Коментар


                  Изкарват ме редовна смяна.Заплатката с голямата ножица
                  Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

                  Коментар


                    да се похваля в събота драснах една красота. вече се бели и до седмица ще е готова да се показва и на слънце.
                    в събота или неделя ще има скай дайвинг 4к.
                    мрън
                    постоянно ми се правят бели
                    настана време за съединител комплект с демфер за алфата. работата стана съединител нанайси феродо демфера и той.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      S_BANKOV написа: Преглед на мнението
                      да се похваля в събота драснах една красота. вече се бели и до седмица ще е готова да се показва и на слънце.
                      в събота или неделя ще има скай дайвинг 4к.
                      мрън
                      постоянно ми се правят бели
                      настана време за съединител комплект с демфер за алфата. работата стана съединител нанайси феродо демфера и той.
                      Така де :D при мене е + нанайси помпа, ама то това да е проблемът :D Честно казано, свиква се с мисълта за изсипване на 1000-1500лв сравнително бързо...животът е радост и тъга :D

                      Коментар


                        Най накрая с един по хубав телефон да се уредя и аз. Да попитам форума има ли приложение за андроид?
                        Fiat Brava-ELX 1,8 GT 96

                        Коментар


                          Купих си още една моторетка: "Triumph" Street Triple. В края на месеца излизам в отпуск и мисля да направя отново едно пьтуване до Бьлгария с мотор. Исками се да пьтувам с "Triumph"-a, но другия ми мотор("Suzuki" GSX-S1000F) е по-удобен за дьлго пьтуване.

                          Click image for larger version

Name:	DSC00221.JPG
Views:	1
Size:	347,6 KB
ID:	2094858
                          SEAT Leon Cupra 300
                          Triumph Street Triple 765 R

                          Коментар


                            Каръшка работа - на бравата ремонтираха стартера , а сега маншон на скоростната кутия се скъса .
                            Кромата отива на нов радиатор на климатика . Кот спечеля , по тия коли взех да го Фъргам .
                            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                            Коментар


                              Румен_Хинчев написа: Преглед на мнението
                              Каръшка работа - на бравата ремонтираха стартера , а сега маншон на скоростната кутия се скъса .
                              Кромата отива на нов радиатор на климатика . Кот спечеля , по тия коли взех да го Фъргам .
                              Де да си само ти.... аз тряя вкарам фиата за съединител баш преди да ида на море -оребряне до кръста братчеееее....
                              this

                              Коментар


                                Аз да се похваля колата мина 1200 км до морето около Олимп и обикаляне на северозападна Гърция през Едеса до Каймакчелан
                                пътуването мина успешно .
                                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                                Коментар

                                Working...
                                X