Страница 126 от 128 ПърваПърва ... 2676116124125126127128 ПоследнаПоследна
Резултати 1251 до 1260 от 1275

Тема: Похвали се, оплачи се ! - част 8

Оплакване: Нещо, някога май е разливано в багажника на моята Мареа, защото от ляво е изгнила като Опел след дъжд. Левия праг също се оказа по-зле от страна на ръжда от колкото си мислех.
    Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	20190728_130424.jpg
Преглеждания:	25
Размер:	316,1 KB
ID:	107445Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	20190728_142113.jpg
Преглеждания:	36
Размер:	339,8 KB
ID:	107446
    За капак, както си карам вчера сутринта, тръгвам да превключа скорост и усещам че нещо ме гъделичка по ръката. Гледам, някакъв тлъст паяк ми се паркирал отгоре на ръката. Добре, че нямаше коли в насрещното (имам фобия от тези твари).

Да се похваля, най-накрая събрах и изчистих Мареата, вече отново е 4 местна и няма висящи кабели във всяка посока. Също така излезе и едно добро нещо от тази ръжда! Скъса се тръбата влизаща в най-задното гърне.
    Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	20190727_205301.jpg
Преглеждания:	18
Размер:	414,1 KB
ID:	107447

В момента колата звучи уникално, най-вече в тунелите Може да ми се струва, но май и върви повече

П.П. Клипа е след скъсването на тръбата, но преди напълното премахване на гърнето. В момента е същото, но с повече дълбочина/бас.
    Последна промяна от JTR : 30.07.2019 в 10:34

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    Чудих се, чудих се къде да го пусна този текст, къде трагичен, къде комичен, но ей тук попадна в крайна сметка:
    https://www.fiat.bg/warranty/
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Фиат фанатик
    Регистр. на
    31.03.2012
    Цитат BO написа: Преглед на мнението
    Чудих се, чудих се къде да го пусна този текст, къде трагичен, къде комичен, но ей тук попадна в крайна сметка:
    https://www.fiat.bg/warranty/
    Въпроса е какво е покритието. И дали тази удължена гаранция всъщност не е просто застраховка като удължената гаранция на Мото-Пфое, която не покрива ангренажен ремък например и не е към завода производител, а към застраховател.
    FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

Имам проблеми с хора олигофрени. Значи аз съм в къща и пред нас има бол места за паркиране и като цяло вечерно време само моята кола е там паркирана плътно винаги до оградата. Има обаче една фирма до нас, която сутрин през седмицата се изспиват всичките от нея и го препълват. До тук това не ми е проблем, нека си паркират. Проблемът ми е, че явно назначават все по-големи олигофрени и сега има нов идиот, който паркира всяка сутрин на 10см. от моята кола всеки път и ми драска вратата брутално. Вече ми писна от него. Опитах се да го предупредя няколко пъти, като говорих дори с управителя, сложих дори колче на 50см от моята кола за да разбере, че трябва да паркира по-далеч, но уви той е слезнал да го махне и пак е паркирал на 10см. Не знам въобще как слиза от колата при такова разстояние ... Никога нищо съм нямал като закачка, пререкания дори не го познавам тоя човек, но той с неговата трошка Рено за 1000 лева ми вдига кръвното сериозно. Имам една идея да купя 1 трошка и да я паркирам до моята за да знам, че никой няма да спира там и без това има достатъчно места за тях. Друг вариант не се сещам за сега. Нещо да ме посъветвате ?

П.С. Ако някой продава кола за 100-200 лв. може без двигател само купе за да го изтропосам там, че ми писна сериозно.
    Последна промяна от yeksuh : 02.08.2019 в 13:11

Фиат идол Аватарът на M5kov
    Регистр. на
    22.12.2008
    Недоспал съм, преуморен съм, цял ден тичам по някакви задачи, в работа не съм продуктивен и машината ми пусна 2 пъти гадно кафе. На обяд ми сервираха някакво подобие на винен кебап и някакво подобие на бананова торта.
    Ходих да търся някакъв убит офис-склад на Интерлогистика, че да си взема 1 шкафче от Икеа, чаках ги 1 час, че бяха в обедна почивка, сутринта заръчах 1 радиатор за вкъщи, после трябва да ходя и него да мъкна и побирам в колата, качвам до 5 етаж... След това трябва да изчегъртам шпакловката на една шупнала стена в хола, да шпакловам наново, да поставя една конзола с ключ, да добоядисам и някъде към 12-1 през ноща да си подготвя такъмите, че утре съм за риба в 4:30
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    Поемете на североизток. А?
    По-дългото обяснение - няколко дни ми се случва да използвам навигацията в чужд град. Задал съм адреса. Тъмно, въртя, не знам къде се намирам. Карам и разчитам на нея. И тя, навигацията, ми казва изведнъж да поема на североизток. А? Наляво или надясно да завия? Не, на североизток, спрямо навигаторката!
    Аз ли не знам къде е североизток, или попадам в ситуация, която ме обърква? Няколко пъти в последната седмица. Я по-сериозно.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Аз за това на навигацията като е пусна и викам че трябва да ходи спи като подава такива сигнали
    и понякога трябва да не се водим по нея .
    Виждал съм много хора да са на съвсем различно място от зададеното .

Фиат идол Аватарът на dobrujanetza
    Регистр. на
    01.02.2009
    Цитат BO написа: Преглед на мнението
    Поемете на североизток. А?
    По-дългото обяснение - няколко дни ми се случва да използвам навигацията в чужд град. Задал съм адреса. Тъмно, въртя, не знам къде се намирам. Карам и разчитам на нея. И тя, навигацията, ми казва изведнъж да поема на североизток. А? Наляво или надясно да завия? Не, на североизток, спрямо навигаторката!
    Аз ли не знам къде е североизток, или попадам в ситуация, която ме обърква? Няколко пъти в последната седмица. Я по-сериозно.
    BO, зависи коя навигация ползваш. HERE ме води точно до адреса.
    Утре от Североизток потеглям към Филибето, че отпуската свърши... Това последното е оплакване.
    Последна промяна от dobrujanetza : 02.08.2019 в 21:31
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

Фиат идол Аватарът на NikMar
    Регистр. на
    29.11.2006
    В една друга тема се оплаках, че ъглошлайфчето ми предаде богу дух, та искам да попитам за някое средно бюджетно решение за ново. Сумата е 60-80 лв., нещо от рода на RTR, Raider или подобно, кое е за предпочитане турско или китайско? Насочил съм се към следните параметри: мощност 700-900 В, обороти 11000 са достатъчни и е желателно да може да се регулират, диаметър на диска 125 /115 дали ще е достатъчен?/. Ако на ъглошлайф за 115 сложа диск 125 / щита мога да го взема от стария/ ще има ли затруднения добичето с периферни скорости и тем подобни?
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
    Закон на Мърфи.

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    2 неща станаха за хвалене:

- смених си кондензатора на климатика на колата и се преродих, работи изключително добре, охлажда мега-бързо, държи нормално налягане, в движение сваля до 5.3 - 6.0 градуса на централните клапи. Естествено, ремонтът извършен от Веско Arsenal88.

- влязох в 21 век откъм скорост по кабел към интернета. Минах на друг оператор, който ми предоставя 75 Мб, (32 на стария). Сега форумът се зарежда 2 пъти по-бързо

Страница 126 от 128 ПърваПърва ... 2676116124125126127128 ПоследнаПоследна

Тема: Похвали се, оплачи се ! - част 8

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •