Страница 127 от 128 ПърваПърва ... 2777117125126127128 ПоследнаПоследна
Резултати 1261 до 1270 от 1275

Тема: Похвали се, оплачи се ! - част 8

Ние тук в България можем да се похвалим с доста бърз интернет на средно ниво потребител. В други доста по-развити държави е доста по-бавен като средна стойност. За някой от тях 32 си е съвсем нормално.

Фиат идол Аватарът на ntodorov
    Регистр. на
    09.02.2008
    Хвалба: Децата от ППМГ Бургас и СМГ София се заърнаха току що от ЮАР с един златен, два сребърни и два бронзови медала от индивидуалното и отборен бронзов медал от две възрастови групи на голям международен турнир. Дъщеря ми е сред медалистите.
    Оплакване: Децата бяха изпратени с телевизия от ЮАР, тук интерес е проявила само една местна телевизия и никоя медия за сега. А кажете ми, как да си задържим децата тук, като държавата ни нехае, а медиите ни предпочитат да
    пишат за новите джуки и дупе на НиЛо, или как някоя си изтегната на шезлонг нейде из родното ни черноморието се снимал как с премрежен поглед "пие"...пуканките си от сламка.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

Фиат идол
    Регистр. на
    09.11.2006

Цитат ntodorov написа: Преглед на мнението
    Хвалба: ... Дъщеря ми е сред медалистите. ...
    Честито и голямо БРАВО! Кефа е голям и най-важното ... поддържайте огъня, защото без таквизи деца сме загубени!!!!
    Иначе чалгията е масовка ... и според мен няма спасение ... оплаках се!
    Мога да се похваля, че ... въпреки че си смених турбото /сам, самичък/ с чистак ново, пак хвърля масло във всмукателния!?!? Нещо дренажа на турбината се е5ава, но ще сложа един възвратен клапан та да видим
    иноишес турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F ... за сега _ http://www.keepfighting.ms

Регистр. на
    09.02.2008
    Цитат Jimy написа: Преглед на мнението
    Честито и голямо БРАВО! Кефа е голям и най-важното ... поддържайте огъня, защото без таквизи деца сме загубени!!!!
    Иначе чалгията е масовка ... и според мен няма спасение ... оплаках се!....
    Да Jimy, така е. Не случайно писах точно тук, защото знам, че във форума има деца - математици. Доколкото си спомням твоят син и синът на snake също се занимават
    с математика ( сигурно пропускам и други). Щерка ми така се отдаде на математика и физика, че вече ме плашат нейните амбиции. Само се опитвам да и кажа, че от тук насетне трябва да мисли за бъдещата си реализация. Разните му соросоидни фондацийки от типа "Отворено общество" ме плашат, защото днес финансират, а утре източват ресурса ни, а аз колкото и да усещам "забиването" на държавата
    ни, чрез налагането на посредственост и примитивни ценности, "крещя" срещу това, да превръщат децата ни в зян за нас и в стръв за други държави...
    A17DTС/S

Фиат идол Аватарът на M5kov
    Регистр. на
    22.12.2008
    Разните му соросоидни фондацийки от типа "Отворено общество" ме плашат, защото днес финансират, а утре източват ресурса ни...
    Ще ме извиняваш, но това изказване ми се струва далеч от здравия разум и реалността.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Почетен член на форума Фиат идол Аватарът на Immortal
    Регистр. на
    21.11.2004
    Цитат M5kov написа: Преглед на мнението
    Ще ме извиняваш, но това изказване ми се струва далеч от здравия разум и реалността.
    +++

На дъщеричката - браво! И поклон!
    Последна промяна от Immortal : 08.08.2019 в 18:54

Фиат идол Аватарът на dobrujanetza
    Регистр. на
    01.02.2009
    БРАВО на такива деца!
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

Регистр. на
    09.02.2008
    Цитат M5kov написа: Преглед на мнението
    За разума се обиждам, а за останалото - заповядай...
    https://www.opensocietyfoundations.org/who-we-are
    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9E...0%D0%B8%D1%8F)
    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94...80%D0%BE%D1%81
    https://news.bg/world/otvoreno-obsht...-turtsiya.html
    https://blitz.bg/obshtestvo/intervyu...ews623225.html
    https://mgberon.com/2017/05/21/%D0%B...2%D0%B2%D0%BE/
    ...Допускам да не съм те разбрал правилно. Ако ме обвиняваш в липса на здрав разум за писанията ми, че тази фондация има нещо общо със Сорос се изненадвам на незнанието ти. Aко пък се съмняваш, че такива фондации организират, подпомагат, награждават и лансират наши будни деца и младежи, съм готов да ти предоставя неопровержими доказателства. И не, Сорос не е виновен. Нямам нищо против него ( за разлика от Орбан, Ердоган и румънците), защото той и неговата фондация правят и дават на будните ни младежи точно това, което заслужават, но се ядосвам, че държавата ни не може и не иска да им осигури същото. Нима не си съгласен, че лесно изпускаме мозъците си навън ? Знаеш ли например колко стипендианти от комисията "Фулбрайт" ( няма общо със Сорос, но има подобни идеи) имаме в САЩ ? Над 60 заслужили деца на година заминават там и не знам дали има едно, което да се е прибрало обратно. Срещу това "крещя", а пък ако гледам собствения си интерес, естествено че ще мисля най-доброто за детето си и със сигурност не бих я спрял от стипендия и развитие навън. За мен обаче ще си остане само голия патриотизъм и рискът да ме нарекат човек с нездрав разум.
    ПС: Не изключвам, че е възможно да живеем в различна реалност де.
    Последна промяна от ntodorov : 09.08.2019 в 08:33
    A17DTС/S

Фиат фанатик
    Регистр. на
    17.03.2006
    Д Щерка ми така се отдаде на математика и физика, че вече ме плашат нейните амбиции. Само се опитвам да и кажа, че от тук насетне трябва да мисли за бъдещата си реализация. .........
    Да ти е жива и здрава и все така успешна!

А за общество, медии, новини ...................Колко познато ми звучи всичко това! . Не се ядосвай, така е за съжаление. Минали сме по същия път, големи успехи с липса на интерес от медии, или 3 телевизии на летището и вечерта, една една 15 секундна новина в само една от тях, сбутана в края на новините.

За фондациите не се коси, теории всякакви, но досега сме виждали само подкрепа за децата и май са единствените, каращи децата поне от време на време да се чувстват значими, е и по една среща при президента в края на всяка година.

Да се похваля и аз:

Синковеца наесен в ново училище, на първо желание в University of Cambridge .
    Lupo - The Monster
    Е83 3D

Страница 127 от 128 ПърваПърва ... 2777117125126127128 ПоследнаПоследна

Тема: Похвали се, оплачи се ! - част 8

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •