Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Към Кромаджиите ,къде си държите сутрин кафето ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Към Кромаджиите ,къде си държите сутрин кафето ?

    Здравейте ,някой монтирал ли си е поставка за кафе и ако да ,къде и каква ? Аз лично го отчитам като недостатък ,няма нито 1 поставка ,било то за кенче или кафе.Омръзна ми сутрин да си държа кафето в ръка и ще мисля нещо,така ,че предлагайте ....

    #2
    Аз си бях взел една поставка, която се слага на кората на вратата, но много ме дразнеше как дрънчи при затваряне на вратата и при лашкане по дупките и я разкарах... и мен ме дразни това, че липсва фабрично
    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

    Коментар


      #3
      На стило си има фабрично. Пред скоростния лост, за две чаши. Много е удобно.

      Коментар


        #4
        Да, наистина е дразнещо, че не са сложили някъде фабрично. Аз понякога слагам чашата с кафето (задължително с капаче дето са тия чаши) или кенче до ръчната в тая поставка. Там по принцип съм виждал на някои Кроми, че има капаче, но при мен липсва и даже по страните има заобляне като за чаша, но трябва да бъде доста широка чаша за да стане точно. Разглеждах и аз за допълнителна поставка, но не ми хареса нищо, а и като цяло рядко пия кафе в колата, затова се отказах.
        Fiat Croma 1.9 16V MJet

        Коментар


          #5
          Ето това нещо купено за 2.00 лв. от една циганка на светофара.... Закачено на вратата на жабката. От две години само 3-ма човека / пасажери / са се поляли като я сритат при сядане, но това си е техен проблем - аз винаги предупреждавам. Тази оригиналната поставка до ръчната спрях да я ползвам, след като едно кафе ми се изля в ключалката при едни екстремни спирачки. Което ми породи редица главоболия и около 3ч. разглобяване и почистване на ключалката.
          Прикачени файлове
          Fiat Croma 1.9Mjet 8V

          Коментар


            #6
            Ако може да използвам темата на колегата и да питам някой дали е монтирал напречни греди за багажник на покрива върху надлъжните греди? Специално за Крома ли трябва да са или може да станат и някои универсални? Интересува ме за ски най-вече?
            Fiat Croma 1.9 16V MJet

            Коментар


              #7
              тя греди дето ги продават в лидел стават за кромата аз на тях съм си монтирал бокса.

              Коментар


                #8
                Да се върнем на темата за кафето.Кромата си има ДВЕ места за чаши с кафе. Намират се точно между контактния ключ и подлакътника.Недоумявам от темата.Аз си държа кафето там. Както и водата.За вас не знам.П.П. Тъй като поставките за кафе са за големи чаши или кенчета, съм си сложил една стъклена чаша, в която си слагам пластмасовата чашка кафе. Като си взема от ОМВ или Еко голяма чаша, просто махам стъклената.
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #9
                  Аз съм левичар и по тази причина поставката при ръчната отпада,а и е неудобна.Загледах се по тези поставки които се лепят на стъкло ,та си мисля да взема такава и да я бодна макс в ляво,долу в ъгъла,но дали ще са достатъчно стабилни......

                  Коментар


                    #10
                    Е, ми то не може да ви се угоди Що не си взе Крома с десен волан? Едно е съществуващите 2 поставки да не са ти удобни, друго е да казваш, че няма такива.На мен са ми много удобни. Всяка сутрин си пия кафето, докато пътувам за работа.

                    Коментар


                      #11
                      Колега Immortal там дето си си сложил кафето седи един друг важен аксесоар... ПЕПЕЛНИКА... Най-неудобната за пушачи кола, на която някога съм се качвал и нещото, което не спира да ме дразни ежедневно в Крома-та. Чак ме отказва да пуша като карам нощно време. За 3 години не се научих да го целя този пепелник кошмарен.
                      Fiat Croma 1.9Mjet 8V

                      Коментар


                        #12
                        Тоз пепелник се вади (за непушачи).Моята по принцип си нямаше. Както и повечето нови коли са без пепелници.Аз пуша много рядко (да речем - кутия цигари на месец), още по-рядко го правя в колата, но се случва понякога като пътувам надалеч да паля.Купил съм си за 10 лв пепелник с осветление, и ползвам него.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          #13
                          Колегата с темата, защото така лесно лъжеш, че няма поставка? Заблуждаваш хората, които не са се качвали в такава кола. След като видях снимката на колега се убедих, че има и то две поставки. Това, че на теб са ти неудобни, можеше да го напишеш просто и да търсиш решение. Но не и да лъжеш, че изобщо няма.ПП: Щом този автомобил е неудобен за пушачите и ги кара да не пушат, го прави идеален и много уважаван автомбил. Браво на инженерите помислили за това.

                          Коментар


                            #14
                            Абе колегата не лъже, на някои Кроми наистина там дето е предната поставка е пепелника (но той се вади), а задната се пада малко под подлакътника и наистина е неудобна за ползване, ама пак е нещо, като се има предвид, че Капата, дето е уж голям автомобил за дълъг път - наистина няма никакво място за чашка. Ама НИКАКВО.

                            Коментар


                              #15
                              То и Бравата няма, но аз (както предполагам и всички други) слагам до ръчната. Там има място точно за чаша, че си има и бордче, да не се катурне
                              ФИАТ- Пътят е само формалност
                              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                              -----------------------------------------------------
                              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                              Коментар

                              Working...
                              X