Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автокрушки за къси светлини Punto MK2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Автокрушки за къси светлини Punto MK2

    Здравейте колеги, днес ляв фар пак ме остави без къса светлина и се замислям дали има някаква по добра алтернатива от оригиналните Н1 крушки /дано не бъркам, може да бяха и Н7, не помня вече/, които стават директно за монтаж във фара - нещо ЛЕД или друго по издръжливо животно ??За ксенони, менони и т.н. не ми предлагайте, такова чудо не искам
    punto HGT

    #2
    Лед недей, оълен боклук са....
    Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
    Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
    Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

    Коментар


      #3
      Купи си едни хубави крушки филипс или осрам. Като ги слагаш си кложи докторска ръкавица да не се притесняваш ще пипнеш балона.
      Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

      Коментар


        #4
        На прима виста от тука какво ще ми свърши работа http://fanshop.vwclub.bg/categories.php?cid=19 , и все пак да не са от сорта на 40лв/бр., че пари няма
        punto HGT

        Коментар


          #5
          На Осрам (а сигурно и на други има но не ги знам) има една серия (ултра лайф), която си е стандартна крушка, но много издържлива.Купуваш такива и ще ги караш цял живот. :D
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            На лично съм ти пуснал 2 вариантаН1 филипс вижън +Н7 осрам силвърстарКарам и 2та варианта, нопо доволен съм от филипса.Виж си цокъла да не купиш грешните крушки
            Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

            Коментар


              #7
              Да мерси, видях го и ти отговорих, утре ще сваля изгорялата и ще се разходя до Тех-ко, че са ми близо да видя какво имат като артикули
              punto HGT

              Коментар


                #8
                в метро имаше найтбрейкър ънлимитед на промоция виж дали е актуална...
                '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                '97 Coupe 16VT 262WHP+

                Коментар


                  #9
                  S.W.A.T. написа:
                  в метро имаше найтбрейкър ънлимитед на промоция виж дали е актуална...
                  Актуална е, само 17,99лв/бр. , май много ще го разглезя пунтото с такива благинки.
                  punto HGT

                  Коментар


                    #10
                    Мойте найт бреикъри светиха 3 месаца едната крушка и 3 месеца и 4 дни другата
                    Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

                    Коментар


                      #11
                      Аз сега сложих на моята Philips White vision H1, доста добре светят.

                      Коментар


                        #12
                        Марто написа:
                        Мойте найт бреикъри светиха 3 месаца едната крушка и 3 месеца и 4 дни другата
                        тъкмо мислех да слагам такива на халогените...
                        '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                        '97 Coupe 16VT 262WHP+

                        Коментар


                          #13
                          Аз ли не мога да чета или не мога да разбера смисъла на тази тема?Защото колегата иска да цитирам:
                          или друго по издръжливо животно
                          А всички предлагате точно обратното на въпроса в темата. Нещо объркано има тук.
                          A20DTH ЖТД ама не баш
                          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                          Коментар


                            #14
                            Боби, имам предвид нещо по качествено, което се надявам да кореспондира, че ще бъде и по издръжливо като живот и часове на светене.Днес ще видя какво ще напазарувам и довечера ще споделя резултата.
                            punto HGT

                            Коментар


                              #15
                              A да си се замислял за ДРЛ модул ? Както е монтиран (заради ксенона ми е на дългите на 30%)- крушка не съм сменял.
                              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                              Коментар

                              Working...
                              X