Страница 144 от 145 ПърваПърва ... 4494134142143144145 ПоследнаПоследна
Резултати 1431 до 1440 от 1442

Тема: Тема за българските абсурди.

Фиат идол Аватарът на chaveto
    Регистр. на
    31.08.2008
    NikMar сегашният здравен министър има много видеа в които обяснява как няма починал от ковид а с ковид, доказано в цял свят и всякакви разни от истината. В момента в който стана политик и се завъртя хиляди пъти на 180* и сега пее друга песен. Затова за да е здрав човек е нужно минимално количество стрес, не гледам тъпите новини или ако случайно попадна на тях се присмивам. Защото всичко е страшно преувеличено. Ако всеки разумен човек си подреди събитията от началото до ден днешен ще му светне лампата в главата.
    За магистралите и това което е направено, всичко е само кражба. Защото качеството е 0 а парите много. Онзи ден минах през новостроящата се отсечка към Калотина и въобще не е добре. Казичане г. Искър се ремонтира по 6-7.... пъти в годината, целият участък е изграден от кръпки и постоянно има дупки. За парите които се взимат за кърпенето за една година, щяха да го преасфалтират два пъти и да приключи драмата.
    Абсурдите са много в БГ, но абсурдите ние ги позволяваме.
    Сега се сетих и за Калотина. Влизам и ми дават 24 часа да предоставя отрицателен тест иначе ме слагат под карантина. Е хубаво де, ама през тези 24ч какво правим, разхождам се където поискам.
    Като си направиш ПСР 72ч си неуязвим, може да ходиш където поискаш. Сега идва по интересното, бързият тест обаче ти дава 48ч супер сили.
    Та като цяло има само едни пари и нищо друго. И страшно много глупости с които пълнят главите на хората, в момента познавам доста народ които са страшно много във филма и направо умират от една хрема.

Сертификат уж не трябвало да се търси при влизане казва здравната европейска организация-но друг начин не виждам как да се спре влизането на болни в страната.Те -болните-дойдоха от вън не сме е измислили ние тази болест .

Фиат идол Аватарът на NikMar
    Регистр. на
    29.11.2006
    Гласувахте ли? Аз като редови българин изпълних своето задължение. И както винаги има кусури при гласуването. Снощи по телевизията казаха какъв е реда при гласуване. Едното на което обърнах внимание е, че членовете на ИК нямат право да ти докосват личната карта, но преди мен на всички им ги вземаха както едно време. Да ама аз не им я дадох. Казх им че нямат право да я докосват по закон, а те "нали трябва да ти вземем личните данни", " ами вземете ги без да я докосвате, тя си е моя", а една лелка се изцепи, че картата била на държавата. Казвам й "там пише Лична карта на ... еди кой си, значи си е моя и нямате право да ми я докосвате, четете и вземете данните, но не я пипайте". Накрая къндисаха, няма къде да отидат. Насъсках и домочадието и познати да не си я дават. Въпреки че казах и на жената, но тя мина преди мен и не се запъна, а бе женска работа, неможела така.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    Картата ти не е твоя, както са ти казали.
    И не разбирам желанието да не улесняваш хората, защото такова право си имал. То и не трябва да превишаваш никога ограничение на скоростта, но може би го правиш.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Фиат идол Аватарът на NikMar
    Регистр. на
    29.11.2006
    Като им показах картата нима ги зтрудних? Колкото до това дали картата е моя или не, в случая няма значение, тя ми е дадена и аз трябва да я съхранявам, а те трябва да спазват законите, аз не съм ги нарушил, а те да. Ако не беше пандемията нямаше да го правя на въпрос. Сега сигурно ще кажеш, че ходим да пазаруваме и докосваме какво ли не, но принципа си е принцип.
    Последна промяна от NikMar : 14.11.2021 в 17:29
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    Ами затруднил си ги. Пробвай жена ти да ти покаже картата й и след това ти да си я държиш, за да преписваш данни, които не трябва да грешиш и сподели как е по-трудно.
    И защо позволяваш чрез държане на картата да караш хората да се приближават до теб и да ти дишат в ръката? Нали пандемия, у-а. По-лесно да си я вземеш и само нея да дезинфекцираш, вместо ръцете, якето и т.н.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Фиат фанатик Аватарът на lubo_Y10
    Регистр. на
    07.05.2009
    Шифиорската книжка също ли е забранено да ми пипат? Колега ВО, ти знайш ли колко е скъп спирта особено миналата година, 16 лева я купих първата бутилка следващите 4 или пет бяха на нормалните 8 лева
    LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
    ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

Фиат фанатик Аватарът на blue_coconut
    Регистр. на
    25.05.2016
    Направи ми впечатление, че всички от комисията в моята секция бяха с хирургически ръкавици, не че някъде бяха оставили дезинфектант.
    Защо не си вземеш някакво защитно калъфче за личната карта, или както казa BO, просто не я дезинфекцираш, след като са я докосвали? В повечето мокри кърпи има и спирт.
    И преди е имало гадости преди въпросната пандемия, ще продължават да съществуват, но вече има и лесно достъпни дезинфектанти.

Фиат маниак
    Регистр. на
    13.07.2015
    Цитат blue_coconut написа: Преглед на мнението
    Направи ми впечатление, че всички от комисията в моята секция бяха с хирургически ръкавици, не че някъде бяха оставили дезинфектант.
    Защо не си вземеш някакво защитно калъфче за личната карта, или както казa BO, просто не я дезинфекцираш, след като са я докосвали? В повечето мокри кърпи има и спирт.
    И преди е имало гадости преди въпросната пандемия, ще продължават да съществуват, но вече има и лесно достъпни дезинфектанти.
    Тези ръкавици се ползват не случайно при хирургични операции - пазят от заразяване в двете посоки при наличието на открити рани/разрези и кръв и други телесни течности.
    При 'наплашената' употреба - реално всякакви вируси и бактерии се задържат в пъти по-добре върху порестата повърхност на ръкавиците - а 'ползувателите' не спазват добрите практики за употреба и ефекта е обратен. Втори ефект е зверското изпотяване на ръцете вътре в ръкавиците, отварянето на порите и повишен риск от всякакви патогени след свалянето на ръкавиците.

Фиат идол Аватарът на chaveto
    Регистр. на
    31.08.2008
    А истината е, че колкото повече се филмирате ще прекарате каквото и да било по зле. Човек неволно си докосва лицето между 3 и 1600 пъти на ден, сега ми кажете какво правим.
    Също така можете да бъдете сигурни, че ако ще и в презерватив да се заврете, ако ще се разболявате ще се случи. А сами можете да си отговорите на въпроса дали наистина е много заразно. Давали са го по телевизора а и най вероятно всеки го е наблюдавал вкъщи, работа и т.н По друг начин казано аз съм болен а цялото семейство е здраво. Както и обратното, те болни а аз здрав. Положението е същото и сега, наблюдавах го няколко пъти и няма как да ме убедят, че този вирус е супер заразен. Последният колега който излезе "положителен" миналата седмица е имал контакт с доста други, пък само той болен.
    Затова трите неща които всеки човек трябва да знае:
    1 ако се срещнеш с вируса не значи, че ще се заразиш
    2 ако се заразиш не значи, че ще се разболееш
    3 ако се разболееш не значи, че ще умреш

Страница 144 от 145 ПърваПърва ... 4494134142143144145 ПоследнаПоследна

Тема: Тема за българските абсурди.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 2 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 2 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •