Страница 8 от 18 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследнаПоследна
Резултати 71 до 80 от 175

Тема: Промоции и оферти

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    Цитат BO написа:
    Лидъл, днес, машинка за подстригване с керамичен нож и литиево-йонна батерия = 35 лева.Само като си помисля, че преди 4 години приятел си купи такава на Филипс за 350 лева, как да не си купи човек.
    Да дам отзив, че не съм доволен от въпросната машинка. Въпреки цената, то не бих я купил отново.Ако е само за подстригване става, но аз я използвам за подстригване на брада, за което не става.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Фиат идол Аватарът на didich
    Регистр. на
    25.06.2008
    Модераторите трябва да влязат в контак с верига магазини Лидл и да се договорят за някакви отстъпки за потребителите на фиат форума, много народ пазарува там, влючително и аз
    punto HGT

Фиат идол Аватарът на M5kov
    Регистр. на
    22.12.2008
    Тутии Пробвах я набързо с 2 болта 17мм на спирачен апарат, върши перфектна работа
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Цитат BO написа:
    Цитат BO написа:
    Лидъл, днес, машинка за подстригване с керамичен нож и литиево-йонна батерия = 35 лева.Само като си помисля, че преди 4 години приятел си купи такава на Филипс за 350 лева, как да не си купи човек.
    Да дам отзив, че не съм доволен от въпросната машинка. Въпреки цената, то не бих я купил отново.Ако е само за подстригване става, но аз я използвам за подстригване на брада, за което не става.
    То твоето брада ли е?На мене ми прилича повече на телена четка...
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    Цитат Yavor написа:
    Цитат BO написа:
    Цитат BO написа:
    Точно за това мога да дам обективно мнение. Проблема реално е нещо в дизайна, защото като я движиш по лицето, то не реже веднага а има моменти в които захваща косъма и го дърпа преди да бъде срязан. А бе неприятна работа.Иначе за коса е идеална. Още повече, че се зарежда за 1 час.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

Фиат идол Аватарът на M5kov
    Регистр. на
    22.12.2008
    Ето клипче на джаджичката:https://www.youtube.com/watch?v=71eRzc2kl8o
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Цитат BO написа:
    Цитат Yavor написа:
    Цитат BO написа:
    Цитат BO написа:
    Точно за това мога да дам обективно мнение. Проблема реално е нещо в дизайна, защото като я движиш по лицето, то не реже веднага а има моменти в които захваща косъма и го дърпа преди да бъде срязан. А бе неприятна работа.Иначе за коса е идеална. Още повече, че се зарежда за 1 час.
    Единствената машинка която не ме скубе като си намалям брадата понякога е евтиния ми кабелен Филипс...Ама аз нали минах на бръснач и на лицето и на главата, та не ползвам вече...
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

Фиат идол
    Регистр. на
    23.11.2005
    Вчера се сдобих със зарядно за акумулатор от Лидл. Микропроцесорно управление, защита от обратни полюси, заряд на акумулатори от 6 и 12 волта и т.н. за 34 лева.
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

Фиат идол Аватарът на S_BANKOV
    Регистр. на
    29.05.2011
    аз пък барнах някаква оферта на клуб адреналин за бънди скок за 36лв.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

Фиат идол Аватарът на BO
    Регистр. на
    20.12.2004
    От Витиня?Защото и аз така скачах от Витиня. Всичко е наред докато не се качиш на парапета, за да скочиш.Самото падане като адреналин е нищо в сравнение с това да се пречупиш и да скочиш.
    A20DTH ЖТД ама не баш

Страница 8 от 18 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследнаПоследна

Тема: Промоции и оферти

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •