Страница 2 от 26 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна
Резултати 11 до 20 от 258

Тема: Интересни и препоръчани филми... част 2

Фиат фанатик Аватарът на milen11
    Регистр. на
    25.05.2008
    В четвъртък гледах Джон Уик.Хареса ми много,на съпругата ми също.За разлика от доста други прехвалени филми салона на Арена ВТ беше пълен.
    Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

Днес ще ида в Imax да го преслушам този Интерстелар...Рейтинг 9 в IMDB - добро начало П.С: Ча па 9...И ча па да трябва да се гледа само в кино...Добра заигравка с идеята пространство-време но със сигурност има доста по-добри попадения на темата във вид на книги.Ще го изчакам да се пръкне в DVD RIP и ще го гледам още няколко пъти с удоволствие.Ама като цяло повече от 6 не му давам. На 13 етаж например бих дал повече.
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

Фиат идол Аватарът на avvasilev
    Регистр. на
    25.02.2007
    Току що гледах Predestination ... ами не става ... Честно, за нищо не става!
    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

Цитат avvasilev написа:
    Еййй, тъкмо днес си го свалих и смятах да се приспивам с него...
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

Фиат идол Аватарът на avvasilev
    Регистр. на
    25.02.2007
    Цитат Yavor написа:
    Цитат avvasilev написа:
    А, за приспиване става!
    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

Цитат avvasilev написа:
    Цитат Yavor написа:
    Цитат avvasilev написа:
    А, за приспиване става!
    Извърве, Вече си взех приспивателното с две бучки лед и не ми требе филм...
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

Фиат идол
    Регистр. на
    09.11.2006
    ’Sons of Anarchy’...ако това беше предпоследната серия, не ми се мисли за последната. Този сериал и ’Boardwalk Empire’ не трябваше да свършват в една и съща година, дойде ми в повече.

Фиат идол Аватарът на snake
    Регистр. на
    21.10.2005
    Boardwalk Empire - @ls1, за какво става дума, за да знам дали да го гледам? Доверявам се на преценката ти.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Фиат идол
    Регистр. на
    09.11.2006
    ’Boardwalk empire’ е с изпълнителен продуцент Мартин Скорсезе. Много го сравняват със ’Сопранос’, но в друго време. Сериала разказва за контрабандисти на алкохол по време на сухия режим в САЩ, разказано в ’Скорсезе’ стил. Особено първите два сезона са много силни в това отношение. Героите както развиват действието, така вмъкват някаква история, я за някой стар чичо, я за някой друг образ. В стил Пачино и Де Ниро. Постепенно оплитат измислените герои с реални, като Ал Капоне и Лъки Лучано, от времето когато са били махленски ашлаци до момента в който поставят началото на съвременната мафия. Много, много силни образи, изградени перфектно. А в последния сезон използват всичкото изграждане в продължение на няколко сезона, за да приключат. Знаеш как последната серия на някой сериал обикновено е разтърсваща, много силна. А, сега си представи цял сезон с такива серии за отделните герои. Общо взето сериала следва примера на The Shield, Sons of Anarchy, The Sopranos да те накарат да обичаш един герой, а после той да прави такива неща, че да се питаш - защо продължава да ми е симпатичен тоя?! Много силни първи два сезона, трети и четвърти са по-скоро ’имаме нов враг с който да се справим’, няма го ’личния’ конфликт в ’семейството’ от първите два сезона. А в пети сезон всяка серия е абсолютен шедьовър, смъкване на картите на масата, епос.Много силно го препоръчвам.

Фиат идол Аватарът на tyson
    Регистр. на
    14.06.2007
    Препоръчвам:Equalizer 2014
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

Страница 2 от 26 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна

Тема: Интересни и препоръчани филми... част 2

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •