Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нова каручка, малеле.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Още една част беше сменена. Ляв семеринг на полуоската. Годишния преглед не хвана друго за смяна.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      По моята нищо. Миналата година двете биелетки и туй то. Мисля към 40К км станаха.
      За пореден път ми гори крушка и вчера купих ксенонов комплект.
      Остана да го сложа... някога...
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        Още една част беше сменена. Водната помпа на инвертора.
        Три сменени неща за 17 години е добре, мисля.
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          Едни логичен въпрос - мислиш ли, че за малкото повреди има принос и начина на каране на колата?
          Конкретно философията на този модел предразполага към спокойно шофиране, нали?
          Изкупуване на автомобили на добри цени
          /////

          Коментар


            Всичките си коли ги карам спокойно. Едините си се чупят, други работят без проблеми. Въпрос на дизайн и изпълнение.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              Преди два месеца си продадох мотоциклета който беше на 5г и 130 мото часа. Следващият който купих има гаранция един месец и тя изтече в гаража. За два месеца му врътнах 3 моточаса и вече е за първа смяна на масло.
              Мисълта ми беше, че ако мотоциклета се кара както трябва за един месец ще стане на 130 мото часа.
              След един месец суперба който карам ще стане на 3г а вече е на 90К.
              Имах едно Браво което за десетина години врътна около 3К.
              П.С на горе изброените не е правено нищо.
              Както казваше комшията за полския Фиат който имаше. Много е икономичен за 5г 6л бензин

              PM_u_bo написа: Преглед на мнението
              Едни логичен въпрос - мислиш ли, че за малкото повреди има принос и начина на каране на колата?
              Конкретно философията на този модел предразполага към спокойно шофиране, нали?
              Всичко има значение и най вече това, че е "автоматик". За мен автомата щади доста автомобила.

              Коментар

              Working...
              X