Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нова каручка, малеле.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нова каручка, малеле.

    Похвал.Днес сътворихме нещо.Сдобихме се с "нов", луд автомобил.За сега ей това имам като издайническа снимка. Останалото малко по-късно.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Честито и със здраве да я караш! Не знам дали е чисто нова, но новата серия я дават 51/48 мили на галон. Коя версия е? Нормална, V или C?
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    Коментар


      #3
      Честито, със здраве да си я караш. Миналата седмица гледах една такава как потегли на наклон. Само гумите се чуваха. Ще е интересно да ти чета новите рекорди, относно разхода .
      00' Bravo 105 JTD

      Коментар


        #4
        Честито много безаварийни километри.И само хубави моменти с нея.
        първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
        Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
        Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

        Коментар


          #5
          Да ти оферирам газова дето работи безотказно ? Ай честито, искам отзиви за разход градско при средна 15-16км/ч
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            Welcome to the club Газовата трябва да бъде Романо. Ако искаш пиши ми да ти кажа къде да я сложиш проверено. Скоро ще станат 100хил на газ на хибрид. И преди да се натрупат мнения как била безмислена газта на хибрид - дълбоко се лъжете

            Коментар


              #7
              Честито! И само безаварийно!
              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

              Коментар


                #8
                Честито и добре дошъл в другия отбор.

                Коментар


                  #9
                  Благодаря.Ако е интересно ще споделям по-нататъшни впечатления и коментари.
                  emzo написа:
                  Да ти оферирам газова дето работи безотказно ? Ай честито, искам отзиви за разход градско при средна 15-16км/ч
                  Днес нарочно се набих в най-големите задръствания.За първи път в живота си стоя в задръстване с кеф. Та на такова каране разхода ще бъде около 6/100, ако може да се разчита на борда, което ще го установим в последствие разбира се.Иначе при нормално, приуско каране, след като заредих и минах по нормални задръствания, успях да я сваля на 4.5, пак по борд.А бе ще видим какво ще покаже в крайна сметка. Подписа ми ще издава реалния разход. Като разходът на този автомобил в по-голямата му степен ще бъде именно при 16-20км/ч средна скорост, както се кара Мултиплата в момента.
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    #10
                    Честито и от мен! Много интересен автомобил. Много безаварийни! Лично аз, очаквам снимки
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      #11
                      Честито колега. Много интересен за да не кажа екстравагантен за закърнелите ни помисли автомобил.Харесва ми много. Ще следя впечатленията ти с интерес...ПС: И все пак този автомобил е много опасен за ...пешеходците.:P Оня ден на Кауфланд един такъв ми изкара акъла.Бях замислен и вглъбен докато нещо небесно-синьо не мина покрай мен. На "туЙ" дори и гумите му не чух. Движеше себавно в търсене на място за паркиране. Беше, като платноход. Спрях се и го гледах в захлас докато не спря близо до мен това нЯщо.Спря. Излезе човек от него, а аз дори не усетих разлика в...тишината. :P
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        #12
                        Боби, честито, не устоя а!?Бимъра какво ще му се случва?
                        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                        Коментар


                          #13
                          Честито!Ама ай дай и някоя друга снимка де.На мен ми е интересно отвътре как изглежда, отвън съм ги виждал.

                          Коментар


                            #14
                            ntodorov написа:
                            Честито колега. Много интересен за да не кажа екстравагантен за закърнелите ни помисли автомобил.Харесва ми много. Ще следя впечатленията ти с интерес...ПС: И все пак този автомобил е много опасен за ...пешеходците.:P Оня ден на Кауфланд един такъв ми изкара акъла.Бях замислен и вглъбен докато нещо небесно-синьо не мина покрай мен. На "туЙ" дори и гумите му не чух. Движеше себавно в търсене на място за паркиране. Беше, като платноход. Спрях се и го гледах в захлас докато не спря близо до мен това нЯщо.Спря. Излезе човек от него, а аз дори не усетих разлика в...тишината. :P
                            Днес и аз минах покрай Кауфланд точно. Нещо не е добре това. Караш за пешеходците, а те въобще не ти обръщат внимание. А като се обърнат съвсем случайно и обикновено се стряскат. Не им пибиткам, за да не ги стряскам допълнително.
                            Yavor написа:
                            Боби, честито, не устоя а!?Бимъра какво ще му се случва?
                            А, Бимъра остава в гаража. Пускам Мултиплата на пазара. А ето и още две снимки.И отвътре една:п.п. Днес му навъртях около 100км и за сега градския разход по борд излиза под 5/100. А тази кола е много забавна за каране. Все едно някаква детска количка. :DА автоматичното паркиране е екстра за малоумни. То докато я нагласиш където искаш да паркираш, то направиш целия монитор в пръсти, а накрая вземе, че ти изреве нещо, че не е съгласен с теб.
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              #15
                              Честито!Ето малко снимки от мен на Тойота Приус Плюс ХибридГрадски моментен разходЗа около 3000км при средна скорост 81 км/ч, околна температура м/у -25 и -12 (в слънчево време - може да се види на горната снимка) и 90% на темпомат - разход по борд 5,1л/100км, а по колонка 5,5л/100км.
                              Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                              Коментар

                              Working...
                              X