Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати 11 до 20 от 90

Тема: GPS карта за Connect Nav+ за Крома, Стило, Браво и др.

Бута детска количка
    Регистр. на
    06.12.2014
    Цитат noriaga написа:
    Колега chmp, заслужава ли си ъпдейта? Дава ли някакви нови възможности на мултимедията?
    Както колегата Immortal е казал, чете последните карти. А интерфейса е променен, но не бог знае каквоСтартояивт прозорец по казва всички менюта и с врътката можеш да си избереш къде да отидеш, естествено ако натиснеш левите копчета пак си работят. АКо остане време ще напрая снимкиЕто едно клипче на целият ъупдейт, на алфа е направен но наввигацията е същатаhttp://youtu.be/2rdtwCjQ6_4
    Fiat - Croma II - 2.4 Multijet (200 Hp) - Automatic

Почетен член на форума Фиат идол Аватарът на Immortal
    Регистр. на
    21.11.2004
    Мойта машина най-накрая тръгна.Излязла е още по-нова карта, 2014-2015. Има улиците по селата. ИМА и магистрала Тракия от СЗ до Карнобат и новия участък на Хемус от Яна до Джъмбо.

Фиат фанатик
    Регистр. на
    01.07.2007
    Тествано на Алфа Ромео ГТ 2006г. и работи! След малко отивам да я тествам по улиците на София, засега Гармина ми се струва по-доброто решение.ПП: Не е зле, но не бих разчитал на тези карти. :D

Регистр. на
    21.11.2004
    Всъщност аз вече почти не ползвам друга навигация.Картата е много точна, маршрутите са точни, ползвах я от Козлодуй до Шибеник (Хърватия) и обратно, ползвах я из Солун, из Ниш, както и постоянно из цяла България.Обратно на горното, написано от колегата, спокойно разчитам на тази навигация.

Фиат фанатик Аватарът на valioboy
    Регистр. на
    10.07.2008

Карти

Здравейте колеги ,карта за Гърция от къде мога да изтегля ? Трябват ми и карти за Сърбия,Хърватска,Словения, встрия,Германия,Франция ? Дали ще се намерят ?

Регистр. на
    21.11.2004

Re: Карти

Цитат valioboy написа:
    Здравейте колеги ,карта за Гърция от къде мога да изтегля ? Трябват ми и карти за Сърбия,Хърватска,Словения, встрия,Германия,Франция ? Дали ще се намерят ?
    Картата за Източна Европа включва целия Балкански полуостров (Гърция, България, Румъния, Сърбия, Хърватска, Македония, Албания, Косово, Черна гора, Босна и Херцеговина и Словения). Чети няколко поста по-нагоре.За Австрия ще ти трябва карта на Central Europe (South), за Германия и Франция са си отделни карти, даже са на по 2 диска.Можеш да ги изтеглиш от тук, след регистрация:http://www.gpspower.net/peugeot-citr...5-a.htmlили от тук.Това е в случай, че си с новия софтуер.Ако си със стария, виж първия пост в темата, линкът е към всички карти.

Регистр. на
    21.11.2004
    Днес реших все пак да запиша най-новата карта на Балканите (България и всички страни на Балканите без Турция), 2014-2015. Преди я бях тествал и беше същата като 2012-2013, поне за България, но или има ъпдейт, или просто онази си е била по-старта карта с нов етикет.На последната карта има цялата АМ Тракия, удължението на Хемус до Джъмбо, новото кръгово на Враца и др.На практика не се различава от последните карти на HERE.Ето линк към последните карти на цяла Европа:http://www.gpspower.net/peugeot-citr...ition.htmlАз ги имам всички изтеглени, ако някога ги махнат от там, искайте ги от мен.(ако линка работи, няма да ви ги пращам! )

Регистр. на
    10.05.2015

SETUP CD

Здравейte,нов съм във Форума и от скоро съм собственик на Фиат Крома 2006 1.9 150к.с.. Колата е доста запазена и всичко като елекроника си работи.Нещото което допринася за лек дискомфорт е Езика на Навигацията-Италиянски. Потърсих информация във форума и попаднах на тази интересна дискусия относно новия FIRMWARE_Connect_Nav_V.12.2_FIAT. Разбрах, че чете по нови карти за България които са доста по подробни. Тава е страхотно. Благодаря за инструкциите.В темата споменавате SETUP CD което е необходимо за смяна на езика.Искам да те попитам дали някой знае от къде мога да си сваля този SETUP CD. Имате ли някаква информация.Благодаря предварително.Валери

Фиат фанатик Аватарът на noriaga
    Регистр. на
    21.06.2007
    Цитат Immortal написа:
    Днес реших все пак да запиша най-новата карта на Балканите (България и всички страни на Балканите без Турция), 2014-2015. Преди я бях тествал и беше същата като 2012-2013, поне за България, но или има ъпдейт, или просто онази си е била по-старта карта с нов етикет.На последната карта има цялата АМ Тракия, удължението на Хемус до Джъмбо, новото кръгово на Враца и др.На практика не се различава от последните карти на HERE.Ето линк към последните карти на цяла Европа:http://www.gpspower.net/peugeot-citr...ition.htmlАз ги имам всички изтеглени, ако някога ги махнат от там, искайте ги от мен.(ако линка работи, няма да ви ги пращам! )
    Тези карти само с новия firmware ли работят?
    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

Регистр. на
    21.11.2004

Re: SETUP CD

Цитат Valerito написа:
    Здравейte,нов съм във Форума и от скоро съм собственик на Фиат Крома 2006 1.9 150к.с.. Колата е доста запазена и всичко като елекроника си работи.Нещото което допринася за лек дискомфорт е Езика на Навигацията-Италиянски. Потърсих информация във форума и попаднах на тази интересна дискусия относно новия FIRMWARE_Connect_Nav_V.12.2_FIAT. Разбрах, че чете по нови карти за България които са доста по подробни. Тава е страхотно. Благодаря за инструкциите.В темата споменавате SETUP CD което е необходимо за смяна на езика.Искам да те попитам дали някой знае от къде мога да си сваля този SETUP CD. Имате ли някаква информация.Благодаря предварително.Валери
    http://dox.bg/files/dw?a=d238013ca1Линкът ще е активен до 29.10.2015Разархивираш, получаваш ISO файл, записваш като образ на диск.Макар че според мен на една италианска кола, всичко трябва да си е на италиански, и така си го държа при мен.

Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Тема: GPS карта за Connect Nav+ за Крома, Стило, Браво и др.

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •