Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна
Резултати 11 до 20 от 28

Тема: " Alfa Romeo подготвя седан, кросоувър и роудстър "

Напреднал шофьор Аватарът на FIATIST
    Регистр. на
    15.09.2013
    Цитат Immortal написа:
    Цитат FIATIST написа:
    Дъръ Бъръ Алфа Ромео. Много важно на какво приличало Нисан Кашкай или Дачия Дъстър. Я кажете нещо спортно от FIAT дали ще има скоро? Нещо, което да замести едновремешните модели като Coupe и Barchetta?
    Алфа Ромео (както и Ланча) са част от ФИАТ.Така, че е важно, да!И това е новото спортно от ФИАТ - Алфа 8С и Алфа 4С
    Какъв ФИАТ? Ти добре ли си? ***Модерирано*** Аз не ти говоря за ФИАТ ГРУП и какво спортно излиза от там! А за автомобилите с марка ФИАТ, носещи неговото лого и техните бъдещи нови спортни модели. И колегите ти го казаха по - горе.Нарушена т.1.2. от правилата на форума. По-леко с изказванията!Модераторски екип на fiat-bg.org

Цитат FIATIST написа:
    ... не ти говоря за ФИАТ ГРУП и какво спортно излиза от там! А за автомобилите с марка ФИАТ, носещи неговото лого и техните бъдещи нови спортни модели. ...
    Точно това търсех, но не намерих!Даже не разбрах, защо от ФИАТ си направиха харакири и промениха изцяло страхотната линия на Пунто 2, а не я развиха ??? Че даже и му направиха супер идиотски фейслифт, който прерастна в грандиозен грозил. После пък продължиха с Пунто 3 и Брава 2 /за мен това не е Браво/.Някъде ми попадна план за развитието на марката, в табличен вид, но съм го загубил. Та там се кипреше графиката на "Браво-2", която спира до тая година и се пуска на пазара ново моделно семейство ?! Обаче не виждам подобно нещо по големите автофоруми ... т.е. може и партенка да е, не знам?!А иначе на този роудстър ми прилича Алфа - кросоувърът! Уточнявам, че имам предвид само момента с кръглите ламбета в решетката ... само това и нищо друго! Цвета е бонус, за феновете на Алфа
    Прикачени изображения Прикачени изображения Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	2002_bmw_z8_002_122.jpg
Преглеждания:	4485
Размер:	80,7 KB
ID:	89521  
    иноишес турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F ... за сега _ http://www.keepfighting.ms

кола

На мен това ми прилича на Барчета пък Нещо се лутат в моделите за бъдещо производство дано попаднат на някой дизаинер с по лека ръка да измисли нещо по различно

кола

Уж стяла да се закрива Алфа а те ще правят нови коли и е готова да инвестира около 5 милиарда евро до 2018 гhttp://auto.dir.bg/news.php?id=17143730

Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол
    Аватарът на nikolce
    Регистр. на
    30.07.2009
    Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_32
    Прикачени изображения Прикачени изображения Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	5e_suvxoz_177.jpg
Преглеждания:	4059
Размер:	76,0 KB
ID:	91958  
    00' Bravo 105 JTD

Фиат идол Аватарът на didich
    Регистр. на
    25.06.2008
    И всичко взе да отива по дяволите http://fakti.bg/avto/108438-fiat-sta...firstpageп.п. каква кола караш ... Фе Це А ... ко? не?, е как бе това са новите холандски автомобили
    punto HGT

Фиат идол Аватарът на M5kov
    Регистр. на
    22.12.2008
    Алл а за тея цепенячета нещо да кажете:http://fakti.bg/avto/112139-alfa-rom...mwИСКАМЕ КОМБИ, ИСКАМЕ КОМБИ!!!!Басиму жантите
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Фиат идол Аватарът на S_BANKOV
    Регистр. на
    29.05.2011
    Бате, то от тия има от поне две години на пазара, пак там си ги правят, ама отпред на капака има една вила.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

Фиат идол Аватарът на M5kov
    Регистр. на
    22.12.2008
    Прав си дейва... Точно се чудех що ми е толкова позната страничната визия :}
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Хм , интересна визия , кефи много ! А вилата ми прилича на :

Име:	286px_quake_iii_arena_logosvg_871.png
Преглеждания:	2476
Размер:	10,2 KB
ID:	92554  
    иноишес турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F ... за сега _ http://www.keepfighting.ms

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна

Тема: " Alfa Romeo подготвя седан, кросоувър и роудстър "

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •