Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задни плафони на Мarea Weekend

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Задни плафони на Мarea Weekend

    Здравейте, Колеги. Интерсува ме на колата от подписа- базово изпълнение- има ли окабеляване до плафоните на задната седалка? Аз на тяхно място имам закачалки, но съм решил да си сложа плафони. Та въпроса е- по лесния или по трудния начин ще стане. Втори въпрос- ако няма окабеляване- откъде за взема захранване?
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

    #2
    Re: Задни плафони на Мarea Weekend

    dobrujanetza написа:
    Здравейте, Колеги. Интерсува ме на колата от подписа- базово изпълнение- има ли окабеляване до плафоните на задната седалка? Аз на тяхно място имам закачалки, но съм решил да си сложа плафони. Та въпроса е- по лесния или по трудния начин ще стане. Втори въпрос- ако няма окабеляване- откъде за взема захранване?
    ако няма окабеляване бих предложил да вземеш захранване от предния плафон
    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

    Коментар


      #3
      Може и да имаш, но само като провериш ще разбереш, иначе захранване най логично е да е продния плафон. пп Принципно може и от багажника, пак ще свети ама няма да емного функционално
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        S_BANKOV написа:
        Може и да имаш, но само като провериш ще разбереш, иначе захранване най логично е да е продния плафон. пп Принципно може и от багажника, пак ще свети ама няма да емного функционално
        нали ще свети само при отворен багажник
        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

        Коментар


          #5
          Чакам трайно затопляне за два дни и започвам сваляне на корите.
          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

          Коментар


            #6
            dobrujanetza написа:
            Чакам трайно затопляне за два дни и започвам сваляне на корите.
            От това трайно затопляне мина има-няма година... :D Но и техния ред дойде. Кабели пуснахме от предния плафон, под сенниците, над уплътненията на вратите, та до мястото на задните плафони. Кабелите са три- минус, плюс и управляващ минус. Съседа ги прави, че е електричар, аз само пусках кабелите. Но вече е факт, че има плафони и на задната седалка.
            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

            Коментар


              #7
              S_BANKOV написа:
              Може и да имаш, но само като провериш ще разбереш, иначе захранване най логично е да е продния плафон. пп Принципно може и от багажника, пак ще свети ама няма да емного функционално
              Че моя свети в багажника, когато отворя някоя врата Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
              Brava 1.6 EL 16V 103 hps '96 ГИ Фобос

              Коментар

              Working...
              X