Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

15 цолови лети джанти оргинални от ланчиа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    15 цолови лети джанти оргинални от ланчиа

    колеги предлагам 15 цолови джанти с гуми летни континентал 195/60/р15 оргинални от ланчиа има снимка ?целта ми е да ги заменям за 14 цолови с гуми?за чиста продажба не съм мислил но ако някой ми продложи добра цена с които с тези мога да си купя 14 цолови джанти и на това съм съгласен?понеже дйантите са на колата !!тел:0896665798

    #2
    линк към снимките

    http://www.lancia-bg.com/forum/viewt...?p=33144#33144

    Коментар


      #3
      ако някой се навие за гумите, защото ще са ми големи на бравото, съм навит за джантите.
      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

      Коментар


        #4
        150лв
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          BO написа:
          150лв
          150лв. какво? не те разбрах ?

          Коментар


            #6
            charlie написа:
            ако някой се навие за гумите, защото ще са ми големи на бравото, съм навит за джантите.
            колега ако си навит ела да ги видиш или да се разберем някъде да се видим ?може да се спрорезаумеем?ти на бравата какви джанти имаш момента?

            Коментар


              #7
              UYGAR написа:
              charlie написа:
              ако някой се навие за гумите, защото ще са ми големи на бравото, съм навит за джантите.
              колега ако си навит ела да ги видиш или да се разберем някъде да се видим ?може да се спрорезаумеем?ти на бравата какви джанти имаш момента?
              ние с теб се чувахме няколко пъти но така и не успяхме да се видиме , в момента съм с обикновенни 14" джанти. абе я да се разберем верно да се видиме, че така нещо само си пишеме и нищо... звъня ти!
              "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
              (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

              Коментар


                #8
                UYGAR написа:
                BO написа:
                150лв
                150лв. какво? не те разбрах ?
                Ами ти пишеш, че продаваш джанти с гумите - аз пиша колко давам за тях - 150лв
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар

                Working...
                X