Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Пунто МКчна части '98

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Пунто МКчна части '98

    Здравейте колеги! Пунтото ми оцеля едва месец откакто го взех. Сега го продавам на части. В неделя успях да поразглобя това-онова, а снимки ще кача тия дни. Колата е с челен удар - доста хубав!’98г, 1.2 16V Sporting, 3вр, ел. стъкла, ел. фарове, хидравлика, еърбег, газово.Това което не става от колата:-цялата предница (капак, калници, фарове, броня, халогени, предно стъкло, маска, радиатор, греди, очеларка, рогове)-двигателят също не става - не знам дали определени части вътре в него няма да са годни, но отвън е счупен на 2-3 места, където се хваща за държачите на тампоните. Иначе работеше много добре! И той е свален от колата, но мисля направо да отделя алуминий и чугин и да го давам на вторични.-скоростната кутия - подобна история-облегалките на задната седалка - газовата се откачи и ги изкърти - криви саЧастите, които съм свалил:-2 предни седалки - лявата има една дупчица от цигара, иначе са в добро състояние.-километраж;-ръчна спирачка;-декоративни пластмаси и барчета;-аirbag от волан - там си е, идея нямам що не гръмна - заради тва отнесох 2 ребра- CD c MP3 Panasonic-компютър-хидравлична помпа-стартер-алтернаторЗдрави части от колата, които предстои да сваля:-2 врати - с ел. стъкла са, давам ги оборудвани - с корите и огледалата.-задна врата - пак оборудвана, машинката на чистачките е от браво и върти наобратно-задни стъкла - ляво и дясно-бензинова помпа-хидравлична рейка-кора на багажника - с 2 говорителя Majestic - добре свирят-задна седалка - иска малко шев-мотор предни чистачки-4 лети джанти с гуми - оригиналните за фиат пунто 14’’. Гумаджии ми казаха, че задните 2 са криви, иначе предните са ОК.Може да има още здрави неща - като се сетя, ще пиша.АГУ - българска бутилка, изпарителят е Lovato май. Колко ще е в ред - не мога да кажа, но преглед съм и минал преди няма и 2 месеца и всичко беше изрядно, има си и паспорт, а за 2 седмици откакто съм се блъснал грам газ не е изтекла. Обемът е 20л.Най-удобно ми е на който каквото му трябва да идва и да си взима от място. По цял ден съм на работа и няма как да изпращам с куриер. Може би евентуално със Speedy, но пак не мога да гарантирам.За цените - вие предлагайте, защото не съм мн навътре с марката и не знам кое как върви.0885939899skype: ultimate_hooligamoovies@abv.bg

    #2
    .

    снимки?
    пунто MK1 1.1 98г
    МЕТАН
    През 2012 се очаква да свърши света.. Ако искате да оцелеете - елате в България, тук сме с 30 год. назад...!!!

    Коментар


      #3
      up

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          Еееее колеги, ще ме извинявате, ама копирайте си линковете за изображенията за да ги видите. И с риск да си спечеля някое "заслужено" наказание от админите и модераторите - ФОРУМЪТ Е УЖАС! Член съм и на Опел-клуба и в двата форума - ами нищо общо няма! Подредено и лесно е всичко!Дано няма сърдити - не го казвам с лоша идея, но доста работа има още да се хвърли по тоя форум.За цените пак казвам - още не съм много наясно кое как върви, затова и не съм писал! Ще се споразумеем.

          Коментар


            #6
            up

            Коментар


              #7
              Не очаквай че някой ще купи нещо от теб с подобен исказ за форума ни. /sorry за спама но си го заслужаваш / не е реално да сравняваш два различни форума ,кой какв косури имал и т.н .все пак успех с продажбата.На мен по - принцип ми трябват предните дискове /но не бих ги взел от теб/, ще потърся по - опстойно аз ’’ФОРУМА НА ФИАТ’’ и ще си намеря някой по - серозен колега ,който е запознат с цените на всяка част от автомобила който до преди месец е шофирал ’’лично’’.Поздрави

              Коментар


                #8
                части

                Колега да имаш здрав преден маслен амортисьрСъщо дали хидравличната рейка е еднаква с тази за моето Пунто 1,2 75кс MPI 1996г и дали твоята е добра без течове и луфтове0878437700краси

                Коментар


                  #9
                  ЦЕНИЧКИ

                  Хидравлична помпа - 50лвСтартер - 50лвАлтернатор - 50лвБобина - 50лвРезервна гума (патеричка) - 20лвСедалки - 45лв/брРезервоар - 30лв (не е свален още)Амортесьори+пружини предни - 60лв комплект (не са свалени още)Оборудвана врата с ел.стъкла - 70лв (не са свалени още)Серво - 35лв (не е свалено още)Механизъм предни чистачки + мотор - 25лв (не е свален още)Компютър - 50лвБензинова помпа - 40лвХидравлична рейка - 60лвЗаден капак - 70лвпредни носачи - 20лв/брКилометраж - 40лвЗаден мост - 70лвПедали - 30лвДекоративни пластмаси и барчета - 10лв/брCD Panassonic MP3 AUX - 40лвЛети джанти комплект с гумите - 250лв (предни зимни корморан, имат още хляб; задните различни, но с хубав грайфер)Може да коментираме някои цени, на който каквото му трябва, направо да си казва офертата.

                  Коментар


                    #10
                    части

                    Колега получих ЛСДругоАко те устройва разбира се взимам2 те бобини за 20лвПредните амортисьори трябва да ги видя свалени от пружините и ще коментираме ценатаХидравличната рейка също трябва да я погледнаТака само Интернет не ставаКраси

                    Коментар


                      #11
                      части

                      Опс Видях че си от Бургас и това с гледането май няма да стане

                      Коментар


                        #12
                        up

                        Коментар


                          #13
                          части

                          Колега взимам двете бобини за 20лв на доверие по куриерЕконт доставя с наложен платеж Само че премери ги и двете с мултицетСъпротивлението на високоволтовата намотка трябва да бъде около 7-9килоома всяка и трябва да са приблизително еднаквиАко те устроива обади се0878437700

                          Коментар


                            #14
                            Много ми е странно, че хора, на които им трябват части, си оставят телефоните да им звънна, при положение, че аз съм оставил и телефон и имейл за връзка и че не аз имам нужда от части. Не че нещо, ама ако някой няма 30ст да звънне, как се предполага да плати примерно 50лв за някоя част?Дайте някакво по-сериозно отношение. Днес бракувам колата, така че частите вече могат да се продават спокойно.Ако някъде ви искат примерно 100лв за нещо, значи ще ви го дам за 90 - цените ще се коментиратОсновния ми проблем, както ви казах още в първия пост, е че не мога да изпращам по куриер, защото съм по цял ден на работа. Най-удобно ще е да идвате на място. Така от една страна е по добре и за вас - няма да има недоразумения.

                            Коментар


                              #15
                              ....

                              :D А на мене ми е странно, когато някой иска 50лв за втора ръка бобина, като нова в магазина струва 35лв, а при италианеца около 15-20лв ,p зависимост от настроението му.Успех колега с продажбите :D

                              Коментар

                              Working...
                              X