Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРОДАВАМ ФИАТ ТИПО 1,8 I.E.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРОДАВАМ ФИАТ ТИПО 1,8 I.E.

    Здравейте продавам Фиат Типо на части при интерес и цялата. Скоростната кутия се повреди както и водната помпа другото всичко и е наред, ще сложа и снимки тези дни но иначе всичко се продава от нея. Има климатик, ел. стъкла, хирдавлика колата е 1993година мотор 1,8 пълна инжекция, два разпределителни вала, 103 коня. Намира се в София, Овча Купел.

    #2
    колега давай цена за цялата
    Луд фен на ФИАТ ТИПО 1.6i.e DOHC

    Коментар


      #3
      Има доста хубави неща от колата,а цените ще са народни :D !Ето снимки:
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        здр

        здр колега интересува ме какво е състоянието на задните калници и каква е сената която им искаш.сащо да ми прати6 и снимка на тях да ги видя
        :P

        Коментар


          #5
          Така колеги в момента чакам един пичага да отговори и евентуално да я вземе цялата като цената е 550лвИначе ето цени на някои от частите,всичко се коментира,целта е да я разпарчетосаме бързо:-Алуминиеви джанти с предни гуми Дебика(летни дот 09) и задни някви стари(зимни с 4-5 мм грайфер)-150лв за 4 броя*-Салон 50лв с подлакътника-Стопове-30лв-Механизми за ел.стъкла предни електрически-по 25лв-работят -Механизми за задни стъкла обикновени- по 10 лв-Стъкла-странични 10лв на врата,челно-30лв,задно-30лв(но те по-натам когато я разпродам)-Воден радиатор нов на няма и 10000км заедно с вентилатора- 60лв(плащан е 200лв)-Климатика цялия комплект с всичко необходимо за да заработи в друга кола,само че има теч на фреон някъде-70лв*-Казанчета антифриз,чистачки,хидравлика-по 5лв-Алтернатор-25лв*-Стартер-25лв*-Хидравлична помпа-30лв*-Рейка-30лв* -Кори на вратите-по 10 лв-Километражно табло-20лв-Арматурно табло-20лв-Газовата е комплект-40лв с всичко(плочка изпарител бутилка и т.н.)*-Бензинова помпа купувана нова,пак на около 10000км и 1 година-50лв* *****От 1 година колата се кара само на бензин -Компютър-40лв*-Рамена чистачки заедно с чистачките бонус-по 5лв-Барчето около скоростния лост-5лв-Лостчета за мигачи и чистачки -по 10лв,заедно 15лв-Странични огледала механични-по10лв-Всичко от двигателното отделение по договаряне!-Всичко от пластмасите по интериора също!-Инсталации за някои от възлите също могат да бъдат продадени!**Нямам инструменти и време да разглабям,повечето неща се продават с оговорката вие да си ги свалите!Има още доста части,ако се сещате за нещо питайте!Двигателя работи добре и ако има желаещи за целия или само някоя част да пише,давам го евтино,пали и може да се чуе на място!Колата е на колегата

          Коментар


            #6
            Айде колеги,коментар на всички части! :D

            Коментар


              #7
              Моля за въпроси се обръщайте към колегата Крумчо и на посочените телефони!

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  газовото е за инжекцион до колкото прочетох а защо не се кара на газ здраво ли или му има нещо?
                  Punto Mk2 1.2I Sx

                  Коментар


                    #10
                    Не колега,обикновена е газовата :D Крумчо е имал проблеми с газта,гърмежи и т.н. и в един момент е решил,че ше кара на бензин понеже си бачка перфектно.Колата си пали добре,работи на всички цилиндри и учудващо повдигачите мълчат,като знам други как тропат :DКолата вече се продава на части,момчето се отказа да я взима цяла!Не мисля,че цената ми за цяла е висока при положение,че на вторичните в момента ми дават 450лв и + това колата има доста добри части и не ни се иска да ги хвърляме!Давайте смело на телефончетата на Крум дето съм дал по-горе :D

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        Айде колеги,колата още е цяла,а цените са повече от добри и се коментират :D

                        Коментар


                          #13
                          Предната броня и задните колани продадени :D Айде на пазарлъкаааа

                          Коментар


                            #14
                            Джантите капачки имат ли,ЕТ знаеш ли колко е ? Размера на гумите какъв е ? И само джантите без гумите продават ли се ? И цена ако ги продаваш без гумите.
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар


                              #15
                              Гумите са 175/65 14 като предните са Дебика летни с дот 09 година и са на има няма 2000км,задните са стари зимни,джантите нямат капачки,за ЕТ незнам!Давам ги за 120лв с гумите или 80 лв без тях!Телефони-0884786113 и 0896182899-Крумчо

                              Коментар

                              Working...
                              X