Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам лаптоп Toshiba Sattelite A70

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам лаптоп Toshiba Sattelite A70

    Колеги продавам лаптопа си. Донесоха ми го от Канада около нова година, сиреч на 3+ месеца е.Характеристики на лаптопа:Процесор Пентиум IV 3.06 GhzРАМ - 512 МБ15.4 Wide screen TFT LCDВидеокарта Ати Мобилити Радеон 90013 USB порта, Card reader 5 in 140 Гигабайта му е харда.Оптично устройство DVD COMBO DRIVEВ комплекта е включена чанта, трисекционна, подобна струва по магазините около 100 лв.Ако някой има интерес, нека използва ЛС или 0887/236213 за да влезе в контакт с мен. Цената на лаптопа+чантата е 1500 лв.
    Прикачени файлове

    #2
    Колега сори за офтопика, обаче вкъщи имам същия килим и същите столове Ако имах лаптоп тошиба щях да реша, че жената го продава тайно
    Fiat Bravo GT -> дзверчето

    Коментар


      #3
      oduh написа:
      Колега сори за офтопика, обаче вкъщи имам същия килим и същите столове Ако имах лаптоп тошиба щях да реша, че жената го продава тайно
      :D :D :D

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          Много съжелявам за това където казвам, никога не съветвам хората кое за колко да се продава - все пак си има продавач и евентуалния купувач!Купувача сам решава какво да си купи на "изгодна за него цена"!Понеже съм в този бранш клиентите които биха дали пари за този лаптоп биха си казалиАз ще си го купа от ... (еди къде си) за 1300лв. Толкова "чисто нови" лаптопи има за доста под тази цена и дори за тази цена, ама ще си го купа нов и то с гаранциа и ще съм първия който ще си го използвам.Лаптопа си е добър и ти пожелавам успех!
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            Продаден ли е лаптопа?Венци

            Коментар

            Working...
            X