Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Lancia Delta HPE td 97' - нова цена

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Lancia Delta HPE td 97' - нова цена

    След дълги размишления, за съжаление реших, че е нужно да си продам Делта-та поради това, че ми е необходима по-голяма кола с 4 врати с по-мощен двигател... Ето и обявата:Lancia Delta HPE td дата на първа регистрация: 26.02.97г.цвят: зелен металик / черен матдвигател: 1900куб турбо дизел с интеркулер - 90к.с.Екстри: Airbag Ел регулиране на фаровете Ел Стъкла Климатроник Централно заключване Халогенни фарове Серво управление на волана Чупещ волан CD MP3 Pioneer DEH2020 + 6 среди (2 от които Clarion, другите 4 са си оригиналните) + усилвател BLAUPUNKT + оригинална туба с говорител 12" BLAUPUNKT ... (музиката свири чудесно!)Лети джанти 16 цола "Mille Miglia - EVO 5" с гуми Pirelli P6000 195/50/16Друга информация:Преди 5000км са сменени: масла, ремъци, ролки, филтри - колата се кара с Lucky Moly 10W40 полусинтетика.Преди 300км са сменени: двата носача заедно с шарнирите тампоните и биалетките -MOOG.Цялата история на колата може да се види тук - http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopic_14092_0.html ...Много ще се радвам ако я вземе някой съфорумец и фен, който наистина да се грижи за нея и да не е занимарява! Колата наистина си заслужава и няма какво да крия по нея! Неделя колата ще бъде на италианската среща във Варна - 15:30 на терапията който иска може да заповяда да е види... както и може да се обади по всяко време за да се види! Цена: 2999лвТел: 0883 36 16 16Снимки:
    GTV 01', GTV 99', Spider 98'

    ex: 145QV 97'

    #2
    искам да кажа, че колата не се продава поради някакъв проблем, просто колкото и да не желая да е продавам ми се налага... цената подлежи на сериозен коментар в зависимост дали купувачът ще я иска с джантите и музиката...
    GTV 01', GTV 99', Spider 98'

    ex: 145QV 97'

    Коментар


      #3
      Много красива кола! Браво ,дано си намери съвестен купувач скоро!п.п. ако някой се назландисва за джантите...може и аз да се включа
      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
      http://www.keepfighting.ms

      Коментар


        #4
        Jimy написа:
        Много красива кола! Браво ,дано си намери съвестен купувач скоро!п.п. ако някой се назландисва за джантите...може и аз да се включа
        :D И аз

        Коментар


          #5
          цена без джанти и музика 2200лв ! ! !
          GTV 01', GTV 99', Spider 98'

          ex: 145QV 97'

          Коментар


            #6
            Айде ве! Немога да повярвам ,че тая тема няма ключ вече! Колата наистина е страхотна. Успех колега!
            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
            http://www.keepfighting.ms

            Коментар


              #7
              мерси колега, искам да допълня само, че към колата в момента има още един бонус - пълен резервоар до горе с нафтичка = 60 литра
              GTV 01', GTV 99', Spider 98'

              ex: 145QV 97'

              Коментар


                #8
                събота ще имам път към София, така, че ако има желаещи да видят колата да звънкат
                GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                ex: 145QV 97'

                Коментар


                  #9
                  колата е продадена, честито на новия собственик
                  GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                  ex: 145QV 97'

                  Коментар


                    #10
                    Мерси, мерси.. след няколко часа отивам в кат да я регистрирам, надявам се всичко да мине без грижи

                    Коментар


                      #11
                      Честито и дълго да и се наслаждаваш,безаварийно!!!! Много е красива!
                      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                      http://www.keepfighting.ms

                      Коментар

                      Working...
                      X