Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT Tipo SX 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT Tipo SX 1.6

    Продавам си Типото.Инфо:1.6, Бензинов, 85 к.с.Скоростна кутия: РъчнаПробег: 220000 км - /тва е съвсем наизуст, Типото мери до 99 999 и после почва от 0/Дата на производство: 1992 г.Цвят: Зелен металик4(5) ВратиЕкстри:АлармаБордови компютърГазова уредбаЕл. СтъклаЗастраховкаКлиматикЛети джантиМеталикСерво управлениеСтерео уредбаЦентр. заключванеДопълнителна информация:Колата е в добро състояние. Минал съм 50 000км с нея за две години и 3 месеца. Има годишна винетка, преглед, ГО /платена до края на 2009г., не е на вноски/. Много икономична - 8-9л/100км газ извънградско, 10,5-11л/100км в София. CD-чейнджър Alpine, 4бр. нови зимни гуми + 4бр. летни гуми давам към нея. Много запазена боя и е хубав цвят! Няма ръжда! Нов акумулатор и изпарител - и двете с още година гаранция. Няма скъсано и напукано по салон и табло. Изключително запазена отвътре и отвън. Идвал съм на срещите в Пловдив с нея и някои хора са я виждали и знаят как изглежда. Сменил съм доста части по нея, водна и бензинова помпа, стартер, кабели, маркучи /на водата и на газта, бяха се втвърдили с времето/, предни амортисьори преди 4 месеца, газови са. Стига толкова хвалби, сега недостатъци:Рейката вие при навиване докрай, може скоро да се наложи да се отремонтира. Не пали на бензин от 1 месец. Климатика не работи откакто съм я взел - няма фреон, не съм и пълнил изобщо. Има си компресор де... Друго не се сещам. Пътувам София-Пловдив почти всяка седмица, така че може да се види и в двата града. Цена: 2000лв, в общи линии е твърда. Телефони: 0895/767 487 или 0883/453 858 /и двата са мои /Причина за продажбата: Нещо към 2000-та година, ама още не съм решил твърдо дали ще сменям марката Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Снимков мат’рял:
    Прикачени файлове
    - '06 FIAT Grande Punto 1.9 Multijet 130ps -

    #2
    Едно Ъп-че, че днес нещо не мога да си открия обявата :D
    - '06 FIAT Grande Punto 1.9 Multijet 130ps -

    Коментар


      #3
      Айде нагоре! Колега да питам, щото бащата има вече някви мераци за фиат: коментар на цената ,на място разбира се,били могло да има?
      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
      http://www.keepfighting.ms

      Коментар


        #4
        Колега, от днес вече имам нова кола, регистрирана и т.н., така че тази остава само да се продава. Коментар ще има разбира се, но в рамките на разумното. Колата я оставям в Пловдив, обади ми се да се разберем да я видиш. Струва си, няма да се разходиш напразно, обещавам.
        - '06 FIAT Grande Punto 1.9 Multijet 130ps -

        Коментар


          #5
          Колата е продадена. Честито на новия собственик!
          - '06 FIAT Grande Punto 1.9 Multijet 130ps -

          Коментар

          Working...
          X