Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.6 16v VS Golf 3 1.9 tdi

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 1.6 16v VS Golf 3 1.9 tdi

    Здравейте! Искам да питам какъв ще е резултата от битката между моето фиатче 1.6 - 103 коня и golf 3 с двигател от golf 4 дизел 110 коня (мисля че беше 1.7 двигател,но не гарантирам). Правили сме си съревнования,но просто докато си караме насам натам и резултата винаги е бил на кантар. Карал съм му голфа и мисля,че моето браво върви малко повече,но може и да се заблуждавам. Не знам битката кога ще се състои (може би няма да е скоро,защото не знам дали опонента ми ще се съгласи),но ще кажа резултатите,ако изобщо има такива.
    Fiat Bravo 1.6 16v 1999г

    #2
    Фолксваген нямат мотор 1.71.9ТДИ е мотора и няма как да е от голф 4 (по скоро на четворката е от тройка)Просто този мотор го слагат и на голф 4Както и да е 1.9ТДИ 110 коня мисля че ще те бие.
    VTS 16V

    Коментар


      #3
      Dandi написа:
      Фолксваген нямат мотор 1.71.9ТДИ е мотора и няма как да е от голф 4 (по скоро на четворката е от тройка)Просто този мотор го слагат и на голф 4Както и да е 1.9ТДИ 110 коня мисля че ще те бие.
      Обадих му се и каза,че е 1.9 и е от голф 4 100%Аз си мисля,че на малко по-дълга отсечка аз ще го бия
      Fiat Bravo 1.6 16v 1999г

      Коментар


        #4
        Значи за да е от голф 4 трябва да не е оргиналния двигател, а да е допълнително сменянИначе няма начин на кола модел 93 година фабрично да се слага двигател от кола модел 99 година.
        VTS 16V

        Коментар


          #5
          Бравото ! Ама при добър старт ...
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            #6
            Двигателя е 1.9 ТДИ
            Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

            Коментар


              #7
              Dandi написа:
              Значи за да е от голф 4 трябва да не е оргиналния двигател, а да е допълнително сменянИначе няма начин на кола модел 93 година фабрично да се слага двигател от кола модел 99 година.
              Някой да е казал,че е оригиналния? Мислех,че си се досетил "голф три с двигател от голф 4". Все пак го взе преди година за 8000 лв... лоша инвестиция,но той си знае. Та не един път съм го наказвал,но неофициално е.. и той ме е наказвал
              Fiat Bravo 1.6 16v 1999г

              Коментар


                #8
                егати за такива "снадки" не бях чувал.то тоя голф тогава наистина ще дойде вървежен колега.ама пробвайте се , няма как иначе да се разбере кой кого тоя голф търновски ли е колега... ?
                Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

                ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

                Коментар


                  #9
                  SilenceR написа:
                  егати за такива "снадки" не бях чувал.то тоя голф тогава наистина ще дойде вървежен колега.ама пробвайте се , няма как иначе да се разбере кой кого тоя голф търновски ли е колега... ?
                  Да. Един тъмносин,запазен,със син неон отдолу и с фарове и стопове за 300 лв :D
                  Fiat Bravo 1.6 16v 1999г

                  Коментар


                    #10
                    някои доста се е позаиграл че чак двигателя да смени.... няя лошо ама са грешни пари според мене и не защото е голф а като цяло
                    Honda Jazz 1.4 8v 07'

                    Коментар


                      #11
                      Ауди А3 1999г. 1.9 TDI 110bhp направо ми сви сърмите.AHF май е двигателя.Собственика обаче не знае дали е пипана, от Германия си я взе, доста натокана на външен вид.
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #12
                        1.9TDi 110hp ако е хубав мотора бие спокойно без да си дава зор браво 1.6 16В
                        >>JDM<<

                        Коментар


                          #13
                          Поредният сблъсък на легенди :D
                          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                          Коментар


                            #14
                            чувал съм че тези мотори много вървяли , и даже с моите 102kW ще ли да ме бият , но все още не съм се пробвал
                            fiat coupe 2.0 16V

                            Коментар


                              #15
                              Ьхахаха голем смех, не слушай тея голфаджий и мен ми ги разправят такива филми.А4 1.9 ТДи 110 кс го разкъсвам, разликата се мери в рейсове, голчето върви повечко, но не съм се дърпал с такова
                              coupe 1,8 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X