Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам нов 50 ватов ксенон, 10 000 к - Н1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам нов 50 ватов ксенон, 10 000 к - Н1

    Значи продавам нов 50 ватов ксенон, който е доста по силен от стандартните 35 ватови, температурата е 10 000 К, Н1, чисто нов и неупотребяван, това е последния продукт от http://www.hids-direct.co.uk/hid-products.html този сайт......Цената е 185 лева и не подлежи на коментар.....0888/135-063 - НиколайАко някой има съмнения дали работи, мога да го изчакам при монтажа не е проблем за мен......Снимки на това което ще получите има на долните адреси:http://store2.data.bg/ferrarist/DSCF0792.jpghttp://store2.data.bg/ferrarist/DSCF0793.jpghttp://store2.data.bg/ferrarist/DSCF0794.JPGhttp://store2.data.bg/ferrarist/DSCF0795.JPG
    Alfa 156 2.0 TS
    Alfa 156 20VTurbo
    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
    Locost TF1 3.0V6

    #2
    Звучи добре,нямаш ли 5000 келвина.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      Re: Продавам нов 50 ватов ксенон,10000к - Н1

      Понеже не разбирам ако случайно си го купя тоя комплект преди да си го сложа на колата ще е нужно ли да правя някви други работи по фаровете понеже съм чувал че било нужно някво почистване и други щуротии?
      FIAT Bravo Club Plovdiv
      Con Asistencia di Veloce

      Коментар


        #4
        по принцип не е нужнопросто при чист фар, ефекта е по-голям
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          ей, колегиако някой го купи ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да пусне снимки срещу екран как свети тоз 10 000 К !!!пък и пишат че е 40% по-ярък от 35В HID kit ИСКАМ СНИМКИ че ми се развали съня едит: баси сериозно се замислям да ми донесат от UK един 4300 к на 50 W !!!!опааа с доставката в Англия идва на 300 лв. по курса .... .. . .. че са и в Манчестер не в Лондон ... абе ...

          Коментар


            #6
            КОЛЕГА, АКО ПОЕМЕШ РАЗХОДИТЕ ДО СОФИЯ ПО СПИДИ ИЛИ НЯКОЯ ДРУГА ТРАНСПОРТНА ФИРМА ГО ВЗИМАМ.ПОЗДРАВИ. тел.: 0878/944106

            Коментар


              #7
              аз съм с 10000к само че ми изгоря едната крушка ако някой има идея от къде да си взема и цена да ми напише едно ЛС.мерси
              1.6 16v Abarth

              Коментар


                #8
                линковете

                Линковете в първия пост не работят...
                STILO 1,9JTD

                Коментар


                  #9
                  Тя май и обявата е невалидна вече.
                  NOW: ???
                  Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                  Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                  Коментар


                    #10
                    xtry написа:
                    аз съм с 10000к само че ми изгоря едната крушка ако някой има идея от къде да си взема и цена да ми напише едно ЛС.мерси
                    xenon.bg.free мисля че там ще намериш резервни части
                    Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

                    Коментар


                      #11
                      dvoinikat написа:
                      xtry написа:
                      аз съм с 10000к само че ми изгоря едната крушка ако някой има идея от къде да си взема и цена да ми напише едно ЛС.мерси
                      xenon.bg.free мисля че там ще намериш резервни части
                      www.xenon.free.bg

                      Коментар


                        #12
                        dvoinikat написа:
                        xtry написа:
                        аз съм с 10000к само че ми изгоря едната крушка ако някой има идея от къде да си взема и цена да ми напише едно ЛС.мерси
                        xenon.bg.free мисля че там ще намериш резервни части
                        И колегата 1 година е карал с изгоряла крушка... п.п. Колеги, не се набутвайте за 50в ксенон. Няма разлика с този от 35в в силата на светене.
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          #13
                          BO написа:
                          dvoinikat написа:
                          xtry написа:
                          аз съм с 10000к само че ми изгоря едната крушка ако някой има идея от къде да си взема и цена да ми напише едно ЛС.мерси
                          xenon.bg.free мисля че там ще намериш резервни части
                          И колегата 1 година е карал с изгоряла крушка... п.п. Колеги, не се набутвайте за 50в ксенон. Няма разлика с този от 35в в силата на светене.
                          хаха важното е че получих отговора и до днес си ми седи едната 10000к крушка и си карам с 5000к ам ся ше взема и един ксенон и на дългите да сложа ..
                          1.6 16v Abarth

                          Коментар

                          Working...
                          X