Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам: 1 Мишелин, 1 Бриджстоун 1 Firestone, 175 65 14 82Т

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам: 1 Мишелин, 1 Бриджстоун 1 Firestone, 175 65 14 82Т

    Преди бях с 2 различни гуми. Сега съм с 2 еднакви, а тези различните ми останаха. Едната е мишелин енерджи 175 65 14, може да се кара поне 2 летни сезона, да не казвам и повече. Другата е Бриджстоун пак същия размер, но грайфера и е малък, колкото за едно лято, или 2, с пенсионерско каране. Цена - по предложение на клиента. Контакт - ЛС. РЕД.: Вече и двете гуми бриджстоун са налични, по-късно ще кача снимки.ред.2: Оказа се че не са 2 бриджстоуна а третата е файърстоун. И така, вече имам 3 различни гуми.

    #2
    Re: Продавам: 1 Мишелин Енерджи и 1 Бриджстоун, двете са 175

    ogi28b написа:
    Преди бях с 2 различни гуми. Сега съм с 2 еднакви, а тези различните ми останаха. Едната е мишелин енерджи 175 65 14, може да се кара поне 2 летни сезона, да не казвам и повече. Другата е Бриджстоун пак същия размер, но грайфера и е малък, колкото за едно лято, или 2, с пенсионерско каране. Понеже едва ли някой ще се засили на по 1 гума, затова и снимки не съм правил. Ако има интерес, веднага ще направя подробни снимки и ще ги пусна. Цена - по предложение на клиента. Контакт - ЛС. Ако някой реши че двете ще му вършат работа - не става, тегли на една страна ! като бяха на задния ми мост, колата завиваше сама когато си иска. Сега с еднакви гуми нямам такива проблеми. Офертата е насочена предимно към колеги с такива гуми, на които едната е пукана няколко пъти, или има буза, или нещо подобно.
    Аз добавям като подарък абсолютно същата като комплект Бриджстоун към офертата.По този начин имате две еднакви Бриджсоуна и една резервна Мишелинка.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      дай да ги съберем двете, и да ги продадем като комплект? За уточнение - някога въпросните 2 гуми са били комплект наистина, но по стечение на обстоятелствата едната се оказа в мен, а другата - в колегата BO. Така че все едно са си комплект.

      Коментар


        #4
        ogi28b написа:
        дай да ги съберем двете, и да ги продадем като комплект? За уточнение - някога въпросните 2 гуми са били комплект наистина, но по стечение на обстоятелствата едната се оказа в мен, а другата - в колегата BO. Така че все едно са си комплект.
        ако имаше още 1 мишелинка ги боцвах веднага за да се окамплектовам с такива :D
        Brava 100 16V '99

        Коментар


          #5
          Гумите Бриджстоун вече са при мен и двете, продават се , по-късно ще кача снимки, като ги разгледам хубаво ще дам и точна цена, но ориентировъчно - 80-90 лв за двете.

          Коментар


            #6
            Имам 4 такива Мишелина ,стават за едно лято.
            Фиат Брава 1.4 12V 1998г

            Коментар


              #7
              Промяна - оказа се че най-новата гума която получих е файърстоун, а не е другата половина на бриджстоуна. Ако някой има такива - да свирка, че вече изнемогвам да ги складирам....

              Коментар


                #8
                Ха, каква интересна обява... Даже още е валидна. Ето снимки на гумите:Първата е мичелин енергия , има грайфер поне 4-5 мм, дота е 2003 година, вижда се на снимката, цена 179.95 леваВтората е файърстоун фюъл сейвър, с по-малък грайфер, някъде към 3 мм, 2004 година е, цена 169.95Третата е с грайфер 2-3 мм, всички милиметри са в смисъл НАД ПРОТЕКТОРА, отделно има и 1.5-2 мм протектор, та за третата - бриджстоун е , пак от 2003-та, цена 149.95 . Възможен е коментар на цените, за сериозни купувачи. Не работя с куриери, не пращам по еконт, нито по спийди. То доставката сигурно ще е по-скъпа от гумата. Ако някой иска някоя гума - идва и си я взима. Айде че не останаха....
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #9
                  Моля, опашката да мине отдясно... Айде бе, дайте да ги пробутам на някой тея гуми, че мухлясаха.... така и така не ги ползвам. Даже некой лев ще ви дам, за да ги вземете. След неколко дена отиват в двора на някой гумаджия, и това е.

                  Коментар


                    #10
                    За Firestone колко и искаш имам една но модела и е 960 дали ще св различават според теб.
                    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                    Коментар


                      #11
                      Айде бе, айде че ще взема да ги изхвърла, никой ли не иска да почерпи и да му ги дам тия гуми ? Някой ако продава кола - перфектни са за продажба на кола! По-добре да ги подаря на някой , отколкото на гумаджята.И ако някой има интерес - нека ми пише ЛС , моля защото тая тема се сещам за нея веднъж на 6 месеца...

                      Коментар


                        #12
                        Ха! Ама тя темата е актуална бе! Айде някой да ги вземе, моля ви се!

                        Коментар


                          #13
                          Michelin-чето го взе колега от форума, някой има ли нужда от другите две?

                          Коментар


                            #14
                            Колеги, повдигам темата, давам гумите на изключителната цена от 400 лева за 1 брой гума. Може и да се договорим нещо друго де. Гумите са карбонови с нано-плазмено покритие. Отговарят на най-новите стандарти за гуми - ДОТ 0113. Още ги няма по магазините.

                            Коментар


                              #15
                              хах успех с продажбата цените са мн скромни :D:D:D
                              Fiat Punto 1.2 60hp '99 MK1

                              Коментар

                              Working...
                              X