Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам десен двусекторен фар за пунто - ПРОДАДЕН!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам десен двусекторен фар за пунто - ПРОДАДЕН!

    Запазен е, цена по споразумение. Продавам го защото в момента съм с различни и искам да сложа едносекторен. 0889998331
    Punto 1.2, ELX MPI

    #2
    Re: Продавам десен двусекторен фар за пунто

    blue_g написа:
    Запазен е, цена по споразумение. Продавам го защото в момента съм с различни и искам да сложа едносекторен. 0889998331
    Ха и мойто пунто явно някога му е чупен фара и сега и аз съм така.От едната страна едносекторен, от другата страна двусекторен.Ако се разминават страните може да го измислим и да направим размяна някога
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      какво е положениео при теб...съгласен съм и на бартер
      Punto 1.2, ELX MPI

      Коментар


        #4
        30лв.
        Punto 1.2, ELX MPI

        Коментар


          #5
          каква марка е фара ?
          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

          Коментар


            #6
            Пунтото на жена ми е с десен едносекторен и ляв двусекторен. И на мен ми се върти в главата идея да ги направя еднакви /без значение какви/, но сме в Ст. Загора и тя всеки ден бръмчи с пунтото и не ще и да чуе за ден-два да се качи на Мондеото ми /не виждала къде свършва :P /, та не знам как да стане. Някаква идея?
            Punto 6 Speed /Red Storm/

            Коментар


              #7
              ами честно казано не знам за марката...но си е оригиналнияа за бартера не знам...ако имаш път към София...защото и мен ме дразнят...два различни..не че ми пречи де, но си е хубаво да са си еднаквиимаш ли предпочитания за фара?Тази седмица съм почивка и все съм у дома, ако ми имаш доверие прати ми го да го пробвам и ако е наред и пасне ще ти пратя и моя...ако искаш и снимки ще ти пусна...ако си навит и имаш някаква идея кажи за да го спра от продажбадай телефон, моя е 0889998331Поздрави!
              Punto 1.2, ELX MPI

              Коментар

              Working...
              X