Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Крушки за МК2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Крушки за МК2

    Здравейте колеги, срам не срам ще трябва да питам за тия крушки за фаровете, че са ми тъмна индия. Колата е Punto MK2. Единия фар е с цокъл H1, другия H7. Нямат халогени.Искам да взема по 1 резервна крушка за всеки тип крушка използван в колата - къси, дълги, габарит, мигач. И тука ако греша ме поправете:крушките за мигачите са по стандарт?! тези за габаритете също?! Тоест няма значение каква е колата?!Има крушка за къси с H1, дълги Н1, къси Н7 и дълги Н7?! Взимам по една от всеки от изброените типове и ще спя спокойно? :DКакви крушки трябва да взема пък за задните светлини, те също ли са на с определен цокъл?ЕДИТ: След прочит на тази тема: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56610 стигам до следните изводи:1. Няма крушка за къси и дълги с цокъл H1 - има крушка с цокъл Н1, която може да се сложи и на късите и на дългите.2. Същото важи и за цокъл H7.3. За габаритите се ползва крушка - W5W4. За мигачите и задните светлини - P21W и/или PY21W (жълти/оранжеви)Нещо, което не съм разбрал правилно?
Working...
X