Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Фиат Купе 2.0 16V (139 Hp)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за Фиат Купе 2.0 16V (139 Hp)

    Здравейте колеги, тъй като уча за автомобили сега ми се налага да правя малко пресмятания като прототипа ми е Фиат Браво(1.6 16V 103Hp), но с течение на обстоятелствата стана така, че се смесиха работите и сега ми трябва информация за Фиат Coupe (2.0 16V 139 Hp)Искам да помоля ако някой колега има някаква информация за въпросния Фиат да ми пише, тъй като закъснявам със срокове, а имам доста да се занимавамСега да стигна и до същността на въпроса си трябват ми всякакви каталожни данни и най-спешно мощностните режими спрямо оборотите ( имам да чертая външна характеристика за този двигател) тоест: при дадени обороти каква мощност получаваме. Също ако на някой му се намира информация за КАСЕТАТА НА ДИФЕРЕНЦИАЛА на този модел моля да ми пише. Това са ми най-спешните работи за момента, но ми трябва най-разнообразна информация така че няма излишно Искам да се извиня, че пускам темата в този раздел, но не открих по подходящо място, тъй като във форума не намерих графа история!Благодаря предварително
Working...
X