Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странен проблем при фиат мареа 2.4 125 тд

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Странен проблем при фиат мареа 2.4 125 тд

    Здравеите! Тази вечер докато се прибирах както си карах зад един камион и реших да го изпреваря трагна добре но точно когато трагнах да се прибирам в моето платно уви почна да придрапва една такава не сам я вкарвал ж кои знаи какви убороти някаде до кам 3000 но з а този двигател не са много това започна да го прави редовно след 2000 но има и една подробност маслото е на мин възможно ли е някои датчик да прави някакъв проблем?Иначе отр място си пали без никакъв проблем също и на скоро почна д а ми прави номера стрелката която показжа колко гориво имам пада ми на 0 изведнаж се качва на нивото което имам и така,друг проблем е че понякога си мени уборотите в границата на 900 до 1000,също така и ако искам да задържа на 2000 на място не иска, но когато е в движение няма проблеми . Понеже бях приваршил горивото на кам 5 литра и заредих от лукоил ако това има някакво значение но много след това ми напвави този странен проблем с придрапването сега ще ида да развия пробката на нафтеният филтар но надали ще е от него щото като спрях да погледна защо придарпва трагнах с много гас и отзад остави мнооооооого голяма черна пушилка .Даваите съвети от какво може да е че с е побърках .
Working...
X