Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Реле за мигачи ....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Реле за мигачи ....

    Някои може ли да обясни 5 те крачета на релето кое за какво ... с един колега искаме да направим нова инсталация на мигачите му с външно реле , Интересуваме принципната схема на релето ... би трябвало да имат обозначения крачетата и кое за какво е... Принципно релетата вземат директен + и някои имат корпус - и отделно един изход за + които отива към ключа за мигачите ляв , десен ... и един шунт с копче които прескача ключа за мигачите и работи като авариини Та интересуват ме обозначението на крачетата на автомобилно реле за мигачи и кое за какво е би трябвало да имат някакъв стандарт ... Гледам има и релета с 4 крачета , а някои и с 3 за тея с 3те е ясно ... но за 4 и 5 ме интересуват крачетата кое кое ? Дайте ми пример с реле за ЛАДА ако трябва ... от 2101 с 4 крачета ... или незнам на вас което ви удобно ... просто ми трябва реле за мигачи и схемата му на връзване без значение марка автомобил и тн ... стига да е на 12V
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->
Working...
X