Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам джанти 18 цола от Крома

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам джанти 18 цола от Крома

    Здравейте фич фенове продавам оригиналните джанти на моята Крома. Джантите са 18 цола. Колата дойде с тях от Италия ,упорствах и я карахме в семейството едно, две лета с тези джанти заради визията ,но чисто икономически не ме устройваше цената на новите гумите и се отказах купувайки и лети 16-ки (до преди това я карах само зимата на 16 цола с металните джанти). Важно уточнение, колата вози доста твърдо с тях, а все пак я ползваме за семейна смисъл излети ,разхотки в провинцията и чужбина. Та в момента 18-ките освен да подпират саксиите на майками на балкона друга работа не вършат ,а и като гледам колко км. се въртят на кромата годишно не мисля ,че ще и купя нови гуми скоро време за да я карам с тях (а втора употеба съм се зарекъл да не купувам в живота освен аварийно) та след тази пледоария към същината: Продавам ги 18 цоловите джанти и им искам точно 500 лв. Джантите са в прилично визуално състояние според мен , не са перфектни . Откъм правина ,спукано ,заварки и т.н. нямат забележка идеално прави са ,а и в България не са карани много ,реално са пазени доста за дупки и т.н. На тях има някакви ако мога да ги нарека гуми които за нищо не стават (летни) Общо взето колкото да се предвижите до гумаджията на сухо време. И така весели празници на всички с пожелания за много здраве и успехи!
    Прикачени файлове
    Croma CHT
    Croma 1.9 multijet
Working...
X