Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Stilo-Abarth проблем в скоростната кутия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Stilo-Abarth проблем в скоростната кутия

    Здравейте колеги, на път съм да закупя втория си "Fiat", спрял съм се на един евтин Абарт с проблем в кутията "selespeed e", проблема е, че като покараш колата след известно време след като загрее кутията, не тръгва на 1-ва, тръгва с повече газ или гасне, на другите предавки няма проблем.Искам колата защото ми харесва и не ме е страх от ремонти, почти всички неща по колите съм ги ремонтирал сам и за мен няма нещо което не може да се направи-НЯМА!Доста изчетох за тези кутии последната седмица защото не бях много запознат и не ми се струва нещо чак толкова сложно, маслото на "Тутела" за робота и самата кутия го има, така, че не е болка за умиране.Та искам съвет от вас дали си заслужава, защото сърцето ми казва да я взема (ох този звук от 2.4 и е Абарт.... но разума-НЕЕЕЕЕ)


    Редактирано заглавие!
    Модераторски екип на fiatforum.bg
    Alfa Romeo GTV Spider 2.0TS
    Fiat Barchetta 1.8 16v-1995
    Hyundai Coupe 2.0 16v-2001 Hyundai Coupe 2.0 16v-1998

    #2
    колега, първо купи ли си фиатчето, щото и аз за втори фиат избрах същия модел, но .... нямах късмет
    след сто км колата спря и вече четвърти месец не могат да я оправят - проблем в скоростната кутия

    Коментар


      #3
      Може ли някой да ми каже дали за елекрохидравличната система може да се използва спирачно масло DОТ 4 вместо Tutela CSspeed ?

      Коментар


        #4
        Tedd1952 написа: Преглед на мнението
        Може ли някой да ми каже дали за елекрохидравличната система може да се използва спирачно масло DОТ 4 вместо Tutela CSspeed ?
        А!!!???!!
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Колеги помагайте!!! Помпата на кутията спря да работи. Сега и вратата да отворя не тръгва и няма стартер.

          Коментар


            #6
            Мога да ти препоръчам много добър майстор, но ще трябва да дойдеш до Варна.

            Коментар


              #7
              Помощ!!! Когато работи двигателя скоростите са наред до момента в който спра и гася колата. Колата сама превключва на N. Гасне и започва да дава сигнал че е на свободна. Давам контакт стои на N. Опитвам се да включа на скорост не иска. Няма кодове за грешка. При запален двигател всички скорости работят. Някой някаква идея какво може да е. Благодаря

              Коментар


                #8
                Някой знае ли къде могат да ми направят калибриране на кутията

                Коментар

                Working...
                X