Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тия дни, след 102 000 км. и седем години и половина притежание, продадох и волвото. Беше прекрасна кола - може би най-добрата кола, която съм имал! Тази година продадох общо 4 (четири) коли: две мои, една с пълномощно и една на приятел, като аз движех всичко. Мисля, че някои автокъщи не успяват да го постигнат.
    Значи е време да отвориш автокъща.
    И Вестата си я бива.
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

    Коментар


      Стига де...те ако продаваха само по четири коли на година как изобщо и защо изобщо биха съществували?
      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

      Коментар


        Слав написа: Преглед на мнението
        Стига де...те ако продаваха само по четири коли на година как изобщо и защо изобщо биха съществували?
        От срещите с хора от форума съм останал с впечатление, че по-голяма част от пишещите тук са интелигентни хора с чувство за хумор. Не е нужно да слагам емотикони на нещо, което очевидно е написано на шега.

        А днес реших, че няма да гледам началото на новините, защото винаги започват с възможно най-депресиращите и страшни неща по света и у нас. И в съчетание със сивото време навън, наистина е много зловещо. Та започнах да ги гледам, ама чак когато би трябвало да започне развлекателно-веселата им част. И тогава показаха новата Мис България... Дано не ми се яви на сън!
        Чудя се, съвсем искрено, свършиха ли хубавите жени в България, че това нещо го направиха Мис?
        Последна редакция от snake; 09.11.2020, 20:41.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          Извода е, че хубавите жени са над тези конкурси.
          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

          Коментар


            Click image for larger version

Name:	Мис-България-2020-Венцислава-Тафкова-НОВА.jpg
Views:	1
Size:	76,4 KB
ID:	2099042
            Без коментар.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              Ако не бяха джуките като патешки гъз, можеше и да е хубава!

              Коментар


                Не знам за похвала или за оплакване е,но след 29 години с марката "ФИАТ",днес се разделих с Мареа-та,а от 20.01 съм с Опел Антара 2,2Д 163к.с. 2013г.
                Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
                ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

                Коментар


                  Начи, оплаквам се! Тъпата кола се разпада в последните 2 месеца. Първо се прецака куплунга на вентилатора. Опрайхме го. После клапата за външен въздух взе да работи когато си иска. Най-вероятно пак куплунг. Издебнах я в отворено положение и вече не я пипам. Отпреди малко чистачките спряха - сигурно пак някой куплунг. ВъзмУтен съм!
                  браво 1,6/90 - 09 г.

                  Коментар


                    Да ъп-нем малко темата с една хвалба от мен! Вчера станах собственик на втория (засега) Фиат в живота ми, а именно Браво 2 1.4 150 к.с., по мое желание исках да бъде черна, 150 к.с., и след дълго търсене, в правилния момент излезе точно такава. През вчерашния доста луд и топъл ден успях да й навъртя малко над 100 км., и мога да кажа, че съм изключително доволна.

                    Коментар


                      blue_coconut написа: Преглед на мнението
                      Да ъп-нем малко темата с една хвалба от мен! Вчера станах собственик на втория (засега) Фиат в живота ми, а именно Браво 2 1.4 150 к.с., по мое желание исках да бъде черна, 150 к.с., и след дълго търсене, в правилния момент излезе точно такава. През вчерашния доста луд и топъл ден успях да й навъртя малко над 100 км., и мога да кажа, че съм изключително доволна.
                      Честито за Бравото! Много безаварийни километри.


                      Да се похваля и аз, онзи ден си взех Купе, 2.0, 16в турбо за реставрация.

                      Click image for larger version

Name:	20210331_195246.jpg
Views:	1
Size:	201,0 KB
ID:	2099108Click image for larger version

Name:	20210331_195210.jpg
Views:	1
Size:	301,1 KB
ID:	2099109

                      Коментар


                        Честито за Бравото! Много безаварийни километри.


                        Да се похваля и аз, онзи ден си взех Купе, 2.0, 16в турбо за реставрация.

                        [ATTACH=CONFIG]108785[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]108786[/ATTACH]
                        Успех с начинанието !
                        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                        Коментар


                          Честито и на двамата.
                          Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                          Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                          Коментар


                            Честито за Бравото! Много безаварийни километри.


                            Да се похваля и аз, онзи ден си взех Купе, 2.0, 16в турбо за реставрация.

                            [ATTACH=CONFIG]108785[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]108786[/ATTACH]
                            Благодаря ти, честита придобивка и на теб! Пу пу, много хубав цвят, красавица си е! Много късмет! Показвай снимки от време на време до къде е проекта.

                            Коментар


                              Оплакване 1: Пералнята ни, Уърпул, е от 26.02. на ремонт и още не е готова!
                              Хвалба: Имаме нова пералня, от края на февруари.
                              Оплакване 2: Имаме нова тоалетна /втора в апартамента/, която се олива /казанчето/ и не работи нормално. Ще я сменим, но 50-те лева за монтаж трябва да се платят наново...
                              Оплакване 3: Телевизорът в къщата от доста време маже цветовете.
                              Хвалба 2: Сменихме телевизора с LCD. Опасението ми беше, че на баща ми ще му се развалят очите.
                              Правият ъгъл на личното местоимение мъти яйцата си върху корен квадратен.

                              Коментар


                                Да се похваля, Купето навъртя около 400км и върви уникално, скъсах се от кеф.

                                Да се оплача, падна налягането на маслото и лагерите са като накладките на ръждясал барабан.

                                Click image for larger version

Name:	20210529_144442 - Copy.jpg
Views:	1
Size:	312,3 KB
ID:	2099163Click image for larger version

Name:	20210529_144703.jpg
Views:	1
Size:	289,6 KB
ID:	2099164

                                Коментар

                                Working...
                                X